Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 17d. 09:57

Idėjų mugėje studentai parduos savo sumanymus Lietuvos verslininkams

Pinigai
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Pinigai

Penktadienį Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje (toliau – TTVAM) vyks Studentų idėjų mugė, kurioje studentai pristatys ir bandys parduoti savo verslo idėjas Lietuvos verslo atstovams.

„Mūsų studentai tikrai turi originalių idėjų, todėl svarbu, kad jas įvertintų ne tik akademinė bendruomenė, bet ir verslininkai, kurie studentų sumanymus gali įgyvendinti realybėje. Mugėje lankysis įvairių verslo įmonių vadovai bei valstybinių institucijų atstovai. Studentams – tai puiki galimybė susitikti su būsimais darbdaviais, pristatyti savo sumanymus bei žinias realioje veikloje, įtikinti savo gebėjimais ir įsitvirtinti darbo rinkoje“, – pasakoja vienas mugės organizatorių TTVAM Vadybos fakulteto Finansų katedros vedėjas Valdas Kazlauskas.

Mugėje bus pastatyta apie trisdešimt stendų, kuriose TTVAM studentai ir absolventai lengva forma pristatys originalų požiūrį į verslą, ieškos rėmėjų, kurie galėtų investuoti ir paversti jų sumanymus pelningai veikiančiu verslu. Verslininkai, įvertinę studentų gebėjimus bei sumanumą jiems gali pasiūlyti praktikos ar darbo vietą.

TTVAM Studentų idėjų mugėje lankysis Valstybinio turizmo departamento, Nacionalinės draudimo brokerių įmonių asociacijos „Danske Bank“, „Radisson Blu Hotel Lietuva“, „Baltic Logistic“, „West Express“ ir kitų šalies įmonių ir valstybinių institucijų atstovai. Iš viso studentų idėjas vertins daugiau nei trisdešimt Lietuvos verslininkų, taip pat akademinės bendruomenės nariai.

Kai kurios mugėje pristatomos idėjos jau turi potencialius pirkėjus. Sukurti verslui naudingas paslaugas TTVAM studentams pasiūlė Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, „Danske Bank“. Geriausių idėjų autoriai bus apdovanoti vertingais prizais.

Jau antrus metus vykstančią Studentų idėjų mugę organizuoja TTVAM Vadybos fakultetas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min