Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Intermedix Lietuva“ KTU informatikos studentams skyrė 100 tūkst. eurų

Petras Barsauskas ir Lukas Jankauskas
Petras Barsauskas ir Lukas Jankauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno technologijos universitete (KTU) gruodžio pradžioje pasirašyta 100 tūkst. eurų vertės paramos sutartis su JAV sveikatos apsaugos technologijų įmonės padaliniu Lietuvoje „Intermedix Lietuva“.

„Universitete akcentuojame studijų kokybę, o jos pasiekiame tik aktyviai bendradarbiaudami su įmonėmis, tai yra: mūsų studentai turi galimybę atlikti praktiką, tobuliname studijų programas, kad jos atitiktų verslo poreikius, kviečiame dėstyti praktikus. Studentų niekas taip neįkvepia, kaip sėkmės istorijos“, – sutarties pasirašymo metu teigė KTU rektorius Petras Baršauskas.

Rektorius džiaugėsi tuo, jog atsiranda vis daugiau iniciatyvos iš abiejų – ir verslo, ir universiteto – pusių bendriems projektams.

Paramos sutarties dydis – daugiau nei 345 tūkst. litų (100 tūkst. eurų). Lėšos bus skirtos kūrybinei erdvei KTU Informatikos fakultete įrengti, unikaliai aparatūrinei įrangai įsigyti, studentų projektams, informacinių technologijų tematikos renginiams remti ir vardinėms stipendijoms geriausiems informacinių technologijų studentams įsteigti.

Lėšos bus skirtos kūrybinei erdvei KTU Informatikos fakultete įrengti, unikaliai aparatūrinei įrangai įsigyti, studentų projektams, informacinių technologijų tematikos renginiams remti ir vardinėms stipendijoms geriausiems informacinių technologijų studentams įsteigti.

Sutarties pagrindu įvairios KTU veiklos bus remiamos mažiausiai šešerius metus. Parama suplanuota ir paskirstyta 2015–2020 metų laikotarpiui.

„Planuojame jau gegužės mėnesį įrengti, o nuo ateinančio rugsėjo – atverti – naujos beveik 100 kv. m ploto erdvės duris studentams ir dėstytojams. Čia gims kūrybiniai projektai, bus sprendžiamos įmonei aktualios realios problemos ne tik informatikų, bet ir marketingo, ekonomikos specialybių studentų ir dėstytojų komandose“, – apie bendradarbiavimo planus pasakojo KTU Realaus laiko kompiuterinių sistemų centro vadovas Egidijus Kazanavičius.

Pasak „Intermedix Lietuva“ vadovo Luko Jankausko, glaudus bendradarbiavimas su aukštuoju mokslu, diegiant praktinio mokymo programas, testuojant ir tobulinant įmonės produktus – tai vienas iš JAV sveikatos apsaugos technologijų įmonės „Intermedix Corporation“ prioritetų.

Daugiau kaip 2 tūkst. darbuotojų ir atstovybes 27-iuose JAV miestuose turinti įmonė spalio pabaigoje oficialiai atidarė naują bendrovės IT ir paslaugų medicininiam sektoriui centrą Kaune.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min