Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

ISM atvirų durų savaitėje – dėmesys būsimų studentų tėvams

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas
ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto nuotr. / ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas
Šaltinis: 15min
0
A A

Ateinančią savaitę ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas moksleivius, jų tėvus, mokytojus ir verslo atstovus sukvies į atvirų durų renginių ciklą. Visą savaitę universitete vyks apie 60 renginių – tiek praktinių, skirtų efektyviam mokymuisi ir studijų pasirinkimui, tiek pramoginių.

„Į atvirų durų savaitę norime sukviesti ne tik moksleivius, bet ir jų mokytojus bei tėvelius. Mokytojai ir tėvai moksleivių gyvenime atlieka ypatingai svarbius vaidmenis, deja jiems neretai trūksta informacijos ir profesionalių patarimų. Mokyklos baigimas yra svarbus įvykis šeimoje, tad kalbėsime, kaip tėvai gali padėti vaikams įveikti egzaminų baimę ir stresą, patarti renkantis ateities kelią“,  – sako ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studijų dekanė prof. Viltė Auruškevičienė.

Atvirų durų savaitėje numatytos Karjeros diena, Diena be streso, Finansų, Kūrybiškumo, Netradicinio verslo ir Šeimos diena. Universitete bus rengiama finansų konferencija, veiks kūrybinės dirbtuvės, vyks praktiniai viešo kalbėjimo, streso valdymo seminarai, bus galima atlikti profesijos tinkamumo testą. Laisvalaikio zonoje atvirų durų savaitės metu vyks kultūriniai užsiėmimai: šokių, muzikos vakarai, filmų peržiūros, juoko bei kino terapijos, protų kovos. Atskirų renginių numatyta ir verslo atstovams bei studentams, galvojantiems apie tolimesnes – magistrantūros ar doktorantūros – studijas.

Renginių metu patirtimi dalinsis ISM lektoriai, jaunimo organizacijų, Vilniaus ir Kauno miesto darbo biržų atstovai bei kiti kviestiniai svečiai.

Atvirų durų savaitės programą galima rasti: http://www.ism.lt/add.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min