-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

ISM magistrantai Japonijoje praplečia kompetencijas bei užmezga naudingas verslo pažintis

Sparčiai besivystančios technologijos, didėjanti tarptautinė konkurencija ir nuolat kintanti verslo aplinka – visa tai diktuoja naujų kompetencijų poreikį, kurį jaučia įvairių sričių profesionalai. Reaguodamas į darbo rinkos pokyčius ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas nuo 2014 m. specialistams, norintiems įgyti vadybinį išsilavinimą ir siekti karjeros inovacijų ar technologijų srityse, siūlo Inovacijų ir technologijų vadybos magistrantūros studijas.
ISM Tarptautinės magistrantūros Inovacijų ir technologijų vadybos studentai
ISM Tarptautinės magistrantūros Inovacijų ir technologijų vadybos studentai / ISM nuotr.

Partnerių sąraše – pasaulyje pirmaujantys universitetai

Pagrindinis ISM Inovacijų ir technologijų vadybos magistrantūros programos tikslas – jauniesiems specialistams suteikti kokybišką ir tarptautiniu mastu pripažįstamą išsilavinimą, kuris padėtų sėkmingai konkuruoti pasirinktoje profesinėje srityje. Tai įgyvendinti padeda glaudžios ISM universiteto ir Japonijos, Danijos bei Jungtinių Amerikos Valstijų prestižinių aukštųjų mokyklų partnerystės. ISM Inovacijų ir technologijų vadybos programos dėstytojai yra iš Japonijos Nagojos universiteto (angl. Nagoya University of Commerce and Business), Danijos technologijų universiteto (angl. Technical University of Denmark) ir Ilinojaus technologijų instituto (angl. Illinois Institute of Technology). Pastarojoje Čikagos švietimo įstaigoje gali mokytis ISM studentai, pasinaudoję dvigubo diplomo programa.

ISM universiteto vadovai įsitikinę, kad raktas į sėkmę slypi glaudžiame tarpinstituciniame bendradarbiavime su prestižinėmis užsienio švietimo įstaigomis. „Platus tarptautinių ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto partnerių tinklas leidžia studentams perduoti naujausias vadybos žinias. Į inovacijų ir technologijų vadybos studijas integruojant universitetų-partnerių modulius ir kviečiant dėstyti šių institucijų akademikus, studentai priima iššūkius, su kuriais susiduriama realiame verslo pasaulyje. Projektai, seminarai, simuliaciniai, modeliavimo užsiėmimai, paskaitos bei diskusijos, kurias veda visame pasaulyje garsūs profesoriai, aukščiausiojo lygmens vadovai iš regioninių ar tarptautinių kompanijų skatina studentus kitaip įvertinti turimas žinias ir moko jas sėkmingai taikyti praktikoje“, – teigia Inovacijų ir technologijų vadybos magistrantūros programos vadovė prof. dr. Vida Škudienė.

ISM nuotr./ISM Inovacijų ir technologijų vadybos magistrantūros programos vadovė prof. dr. Vida Škudienė.
ISM nuotr./ISM Inovacijų ir technologijų vadybos magistrantūros programos vadovė prof. dr. Vida Škudienė.

Kompetencijų ribas plečia Japonijoje

Pasirinkusieji šias studijas tobulėja ne tik paskaitų metu – studentai kviečiami dalyvauti unikaliuose projektuose. Vienas iš jų – dar 2015 m. pradėtos rengti kelionės į inovacijomis garsėjančią Japoniją. Išvykos metu ISM Tarptautinės magistrantūros studentai aplanko pasaulyje lyderiaujančias kompanijas, susitinka su jų vadovais ir atlieka inovacijų vadybos tyrimą. Į kelionės programą taip pat įtraukti kultūriniai renginiai bei pažintiniai vizitai į Kioto bei Tokijo miestus.

„Japonija yra pripažįstama kaip viena inovatyviausių šalių tiek verslo, tiek socialinio konteksto paradigmoje. Dėl šios priežasties viešėdami šioje šalyje su studentais aplankome tokių kompanijų kaip „Toyota“, „Brother“ ir „Denso“ būstines, susipažįstame su jų vadovais, perimame gerąją patirtį, analizuojame verslo problemas“, – pasakoja prof. dr. V. Škudienė.

Prieš keletą mėnesių projekte dalyvavusi ISM magistrantūros absolventė, įmonės „Vilsofa“ vadovė Sabina Senkevič pripažįsta, kad pasirinkimas drauge su kurso draugais aplankyti pasaulyje ypatingai vertinamas kompanijas jai suteikė ne tik neišdildomus įspūdžius, bet ir padėjo reikšmingai praplėsti verslo kontaktų ratą.

„Šiuo metu dirbu gamybos srityje, todėl tai, ką sužinojau Japonijoje, taikau kasdienėje savo veikloje. Svarbiausia, kad projekto metu man pavyko užmegzti svarbius ir tvirtus ryšius su „Toyota Motor Corp“ atstovais, su jais bendrauju ir šiandien“, – džiaugsmo neslepia Inovacijų ir technologijų programos alumnė.

Kitai tarptautinės magistrantūros absolventei – „Invest Lithuania“ projektų vadovės pareigas einančiai Gretai Abaravičiūtei vizito į Tekančios Saulės šalį metu didžiausią įspūdį darė galimybė ne tik išgirsti žinomų įmonių vadovų mintis, tačiau su jais diskutuoti, kaip inovacijos keitė jų įmones ir padėjo užimti lyderio pozicijas rinkoje.

„Toyota Baltic AS“ pardavimų vadovo Baltijos šalims Arvydo Šinkūno teigimu, būtent nuolatinis inovacijų diegimas technologijose leidžia „Toyota Motor Corporation“ lyderiauti automobilių gamybos pramonėje.

„Toyota Motor Corporation“ yra viena didžiausių pasaulyje automobilių gamybos korporacijų, plėtojanti nuosavą vadybos filosofiją, kuri plačiai žinoma ir taikoma tarptautiniu mastu, – sako A. Šinkūnas. – Neabejoju, kad galimybė iš arčiau pamatyti tokio lygio bendrovę ir susipažinti su joje vykstančiais procesais bei darbo kultūra, praplečia suvokimo ribas apie šiuolaikinius gamybos sektoriaus iššūkius pasauliniame kontekste. „Toyota“ atstovai savo lojaliausius klientus išskirtinėmis progomis veža į automobilių gamyklą, ir pats esu ten lankęsis, tad puikiai žinau, kad mastai, kuriuos ten pamatai, tiesiog pribloškia. Smagu, kad šią unikalią patirtį gali pajusti ir ISM universiteto studentai.“

Tarptautinė inovacijų ir technologijų vadybos magistrantūros studijų programa kasmet paruošia novatoriškai į verslo vadybą žvelgiančių absolventų kartą, kurią supažindina su pagrindiniais verslo plėtros, sėkmės ir išlikimo rinkoje žaidėjais. Studijos trunka pusantrų metų, visi programos dalykai dėstomi anglų kalba. Programa skirta siekiantiems dirbti inovacijų, komercijos, naujų produktų kūrimo, mokslinių tyrimų srityse, gamybos vadovams ir vadybininkams paslaugų ir gamybos įmonėse, taip pat vadybininkams ir vadovams tiek valstybinėse, tiek nevyriausybinėse organizacijose, atsakingose už inovacijų, mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros politiką, skatinimą ir švietimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius