Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

ISM profesorė V.Škudienė: „Įgyti tarptautinį išsilavinimą šiandien galima ir neišvykstant iš Lietuvos“

ISM profesorė Vida Škudienė
Projekto partnerio nuotr. / ISM profesorė Vida Škudienė
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Inovacijų ir technologijų vadybos magistrantūros studijų programų vadovė profesorė Vida Škudienė jau ketveri metai dėsto Japonijoje bei atlieka tyrimus su partneriais JAV ir Danijoje. 2017 metais V.Škudienė lankėsi Ilinojaus technologijos ir Šiaurės Kolorado universitetuose (JAV), kur dalijosi patirtimi su užsienio studentais bei dalyvavo susitikimuose su universitetų akademinės bendruomenės nariais.

Patirties įgyja svetur

Projekto partnerio nuotr./V.Škudienė
Projekto partnerio nuotr./V.Škudienė

Profesorės teigimu, šiandien įgyti tarptautinį išsilavinimą neišvykstant iš Lietuvos tampa vis paprasčiau.

„Studijos neapsiriboja iš užsienio atvykusių dėstytojų paskaitomis. Studentai noriai lankosi užsienio universitetuose ir tarptautinėse bendrovėse. ISM Inovacijų ir technologijų vadybos programa išsiskiria iš kitų panašių Lietuvoje vykdomų programų glaudžiu bendradarbiavimu su tokiomis žymiomis tarptautinėmis kompanijomis, kaip „Brother“ ir „Toyota“. Jau treti metai ISM studentai vyksta į Japoniją“, – teigė V.Škudienė. Studentai Nagajos prekybos ir verslo universitete klauso paskaitų, vyksta į „Brother“, „Toyota“ ir „Alpen“ bendroves, bendrauja su geriausiais savo srities specialistais, atlieka kokybinius tyrimus.

ISM studentams suteikiama galimybė studijuoti užsienio universitetuose ir gauti iš karto dviejų universitetų diplomus. Inovacijų ir technologijų vadybos programos studentai pagal pasirašytą dvigubo diplomo sutartį išvyksta mokytis į Ilinojaus technologijos universitetą. Anot V.Škudienės, šiuo metu minėtame JAV universitete studijuoja keturi lietuviai.

Neribotos bendradarbiavimo galimybės

V.Škudienė pasakojo, kad vizitų metu su kolegomis JAV dažnai aptaria bendrų inovacijų srities tyrimų galimybes – taip siekiama integruoti programos studentus į tarptautinio lygio tyrimus. Inovacijų vadybos kursą universitete dėstantis Danijos technologijos universiteto profesorius Jasonas Li-Yingas, koordinuojantis Danijos universiteto mokslininkų tyrimus, į šios veiklos sferą stengiasi įtraukti ir ISM studentus.

Projekto partnerio nuotr./ISM studentai Japonijoje
Projekto partnerio nuotr./ISM studentai Japonijoje

Tvarios naujų technologijų plėtros kursą ISM universitete dėsto to paties Danijos universiteto profesorius Stigas Irvingas Olsenas. Studijų programos direktorės Vidos Škudienės teigimu, tai vienintelis tokio pobūdžio kursas Lietuvoje, skatinantis įsisavinti naujausias atsakingą ekologinę, ekonominę ir socialinę plėtrą užtikrinančias technologijas.

„Šio kurso metu studentai rengia atsakingos vystymosi plėtros tiriamuosius darbus, kuriuos pristato atviroje diskusijoje su ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto socialiniais partneriais“, – pasakoja programos direktorė.

Programą įvertino ekspertai

Studijų kokybės vertinimo centras ne rečiau kaip kas 6–ius metus organizuoja studijų programų kokybės vertinimą. ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Inovacijų ir technologijų vadybos magistrantūros studijų programą šiais metais vertino Tarptautinė universitetinių programų akreditacijos komisija.

Komisija pripažino, kad programa yra viena geriausių Lietuvoje ir ją akreditavo maksimaliam laikotarpiui – iki 2023 metų. Tarptautinė komisija, kaip išskirtinį programos bruožą, pabrėžė jos tarptautiškumą – visos paskaitos dėstomos anglų kalba, jas veda ne tik Lietuvos, bet ir užsienio universitetų profesoriai.

Papildomas priėmimas į Inovacijų ir technologijų vadybos programą organizuojamas liepos 19–31 dienomis.

Daugiau informacijos apie ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto magistrantūros studijas rasite ČIA.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min