Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 19d. 07:49

Iššūkis mokytojams mestas: skaičiuojame viščiukus

Skaičiuojame viščiukus
Skaičiuojame viščiukus

Išaušo diena, kai skaičiuojame viščiukus. Kaip žinia, spalio 5-ąją – Mokytojo dieną – praūžė „Viščiuko“ akcija, per kurią kartu su jumis „London International School of Languages“ (London ISL) metė iššūkį anglų kalbos mokytojams.

Pastariesiems buvo pateiktas anglų kalbos testas, panašus į tą, kurį mokiniai laiko stodami į užsienio universitetus, ir įvertintos jų žinios.

„Mūsų viščiuko skardus kudakavais apie metamą iššūkį nenuėjo veltui, nes mokinių armija augo kiekvieną minutę, o mokytojų nerimas proporcingai didėjo. Galbūt todėl viščiuko visame Vilniuje iškabinti apie iššūkį skelbiantys plakatai vis dingdavo iš tam tikrų sostinės kampelių“, – pranešime teigia akcijos organizatoriai „London ISL“.

Anot jų, smagu tai, jog ne visi viščiuką pasitiko su šakėmis, degančiais fakelais ar rūškanais veidais.

„Dauguma mokyklų į akciją pažvelgė pozityviai, prisižadėdami priimti iššūkį ir jame dalyvauti. Viso to tikriausiai nebūtų įvykę, jei už viščiuko nugaros nebūtų mūru stovėję mokiniai ir sparčiai augančios „Facebook“ gerbėjų gretos“, – svarsto akcijos organizatoriai.

Mokytojų dieną į Vilniaus mokyklas urmu buvo pristatyta daugybė jo didenybės testo kopijų.

„Vėl buvome maloniai nustebinti, nes net pusė provokacijai kalbintų anglų kalbos mokytojų užkibo. Atsisakiusieji buvo viešai ir slapčia paženklinti „viščiukais“ ir spėjame, kad smarkiai krito mokinių akyse“, – teigia akcijos organizatoriai ir spaudžia dešinę testą įveikusiems mokytojams, nepriklausomai nuo to, kokie jo rezultatai. 

Oficialiais duomenimis, „London ISL“ parengtą testą atliko net 461 mokytojas. Testas ne visiems pasirodė lengvai įkandamas riešutėlis. Mat be klaidų „Viščiuko“ testą įveikė tik 23 žmonės, t.y. mažiau nei 5 proc. visų bandžiusių jį atlikti.

„Turint omeny, kad tai yra kas dvidešimtas mokytojas, yra nerimo ženklų, kad didelė dalis pedagogų parengti mokinių anglų kalbos egzaminams negali“, – apgailestauja akcijos organizatoriai.

Pavėlavusieji į viščiuko ekspresą, testą gali peržvelgti ir savo žinias pasitikrinti tinklalapyje www.chickentest.lt.

Kviečia į viščiukų vakarėlį

Nieko asmeniška prieš anglų kalbos mokytojus akcijos organizatoriai neturi ir norėdami tai įrodyti kviečia visus prisidėjusius, palaikiusius ir dalyvavusius iššūkyje į viščiukų vakarėlį. „Užkąsdami gardžiaisiais viščiukų sparneliais pasijuoksime iš bailių, pasveikinsime teisingai išsprendusiuosius ir galų gale sužinosime, kas slypi po viščiuko plunksnomis“, – renginio turinį atskleidžia akcijos organizatoriai.

Viščiukų vakarėlis vyks spalio 20 dieną 17.30 valandą mokykloje „London International School of Languages“ (Islandijos g. 4).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min