Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Jaunimo savaitgalis“ – jaunimo politikos jubiliejui švęsti

Jaunuoliai prie kompiuterio
123rf.com / Jaunuoliai prie kompiuterio
Šaltinis: Pranešimas spaudai
Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
0
A A

Artėjantį savaitgalį – rugsėjo 8-11 d. visi jauni Lietuvos žmonės yra kviečiami švęsti jaunimo politikos dvidešimtmetį.

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, bendradarbiaudamas su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba, pirmą kartą inicijavo išskirtinai jaunimui skirtą savaitgalį, kurio metu jaunuoliai yra kviečiami dalyvauti diskusijose, ekskursijose, orientacinėse varžybose, kūrybinėse dirbtuvėse, paskaitose, koncertuose ir kituose renginiuose.

JP20
JP20

Jaunimo politikos dvidešimtmetis – simbolinė sukaktis minint 1996 metus, kuomet Seimas patvirtino pirmąjį teisės aktą nepriklausomoje Lietuvoje, reglamentuojantį jaunimo politiką – Valstybinę jaunimo politikos koncepciją. Šis teisės aktas jaunimo klausimams suteikė nacionalinę svarbą bei parodė šalies politikų brandą kurti pamatus jaunimo politikai.

Kiekvienas susidomėjęs, galės kurti šventę pats sau: iš didelės įvairovės renginių išsirinkti įdomiausias veiklas savo pamėgtose erdvėse.

Renginiai, skirti jaunimo politikos dvidešimtmečio minėjimui, šį kartą bus orientuoti ne į politikos formuotojus ir įgyvendintojus, bet į pačius jaunus žmones, pasiūlant jiems linksmai ir prasmingai praleisti savaitgalį. Kiekvienas susidomėjęs, galės kurti šventę pats sau: iš didelės įvairovės renginių išsirinkti įdomiausias veiklas savo pamėgtose erdvėse. „Jaunimo savaitgalio“ renginiuose kviečiami dalyvauti visi jauni žmonės bei tie, kurie vis dar jaučiasi esantys jauni.

Į bendrą Jaunimo politikos dvidešimtmečio savaitgalio šventės organizavimą įsitraukė savivaldybės, nevyriausybinės organizacijos bei iniciatyvinės grupės iš visos Lietuvos, kurių dėka šventinis savaitgalis gali vykti visur. Vilniuje visos keturios dienos turi skirtingas tematikas: ketvirtadienis – diskusijų diena, penktadienis – pramoginė diena, šeštadienis – mokymai ir kūrybinė veikla, sekmadienis – jaunimas kviečiamas pažinti savo miestą.

Daugiau informacijos:

https://www.facebook.com/events/1311557015521917/

http://jaunimosavaitgalis.blogspot.lt/

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min