Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 4d. 09:10

Jubiliejinis „VDU Pavasaris“ kvies ne tik pramogauti

Per festivalio uždarymą VDU Studentų atstovybė atšvęs ir savo gimtadienį.
Alvydo Vaitkevičiaus nuotr. / Per festivalio uždarymą VDU Studentų atstovybė atšvęs ir savo gimtadienį.

Trečiadienį prasidedantis tradicinis Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) festivalis „VDU Pavasaris“ bus išskirtinis. Dešimtą kartą kauniečius į renginius pakviesiantys universiteto Studentų atstovybės nariai pabandė sudaryti programą, kurioje būtų ne tik pramogų.

Festivalį atidarys „Aitvarų šou“ bei „Vėjo pakavimas“ – burbulų pūtimo akcija, kurioje dalyvauti kviečiami visi norintys. Vakare šventę pratęs koncertas, kuriame pasirodys atlikėjas „Golden Parazyth“ ir Lietuvos hiphopo scenos pionieriais vadinama grupė „G&G Sindikatas“.

Jau ne pirmi metai festivalio metu studentai galės papildyti savo namų biblioteką. Renginyje ,,Knygų turgus“ šešios leidyklos ir knygynai („Mintis“, „Aidai“, „Baltos lankos“, „Vaga“, „Pegasas“ ir VDU leidykla) siūlys įsigyti įvairiausių knygų už „studentišką“ kainą. Pakalbėti apie knygas susirinkusieji galės su Nacionalinės premijos laureatu, eseistu, prozininku ir dramaturgu Sigitu Parulskiu, kuris bus kviestinis renginio svečias.

Naudingas pramogas pratęs nekomercinio kino seansai. Trijose skirtingose miesto vietose vyks projektas „Kinas netradicinėse erdvėse“. Vertinantys gero, jauno kino kultūrą galės pamatyti filmus „Parodyk mane“, „Anarchija Žirmūnuose“ ir VDU studentų sukurtus filmukus.

Aktyvaus laisvalaikio mėgėjai galės save išbandyti orientacinėse varžybose, kurios vyks Kauno senamiestyje. Mėgstantys muziką turėtų nepraleisti tradicinio „Gitarų vakaro“ – jame pasirodys charizmatiškieji Zala ir Driukas.

Nepamirštos liks ir socialinės akcijos. Šiemet jose studentams bus primintos sveikos gyvensenos taisyklės. Kaip ir ankstesniais metais, jaunimas bus kviečiamas tapti kraujo donorais.

Šių metų naujiena – projektas „Muzikinis mazgas“, kurio metu studentai galės išgirsti neįprastą instrumentą – elektroninę fleitą.

Festivalio uždaryme liūdėti neleis grupė „Empti“ ir Kastis Torrau.

Kas: festivalis „VDU Pavasaris 2011“

Kur: įvairiose vietose

Kada: gegužės 4-7 dienomis

Detalią festivalio programą galima rasti interneto svetainėje www.vdusa.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min