Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 3d. 16:08

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras turi naują vadovę – Norą Pileičikienę

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro pastatas
Aliaus Koroliovo/15min nuotr. / Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro pastatas

Penktadienį iš 4 pretendentų Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras (KMPMC) išsirinko Norą Pileičikienę. Centro vadovės pareigas ji pradės eiti, kai jos kandidatūrą patikrins Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).

N.Pileičikienė pastaruoju metu vadovavo Vytauto Didžiojo universiteto Studijų departamento Studijų kokybės skyriui, prieš tai buvo šio universiteto Karjeros centro vadovė, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Reikia ne tik išvalyti ilgus metus besikaupusį mokyklos bėdų liūną, tačiau ir užtikrinti skaidrią ir sėkmingą centro veiklą ateityje.

Išrinktoji mokyklos direktorė yra edukologijos mokslų daktarė. Nuo 2006 iki 2014 metų ji taip pat dirbo Studijų kokybės vertinimo centre – vadovavo kelioms dešimtims su jos moksliniais interesais susijusių projektų.

„Naujos vadovės laukia ypač sudėtingi darbai – reikia ne tik išvalyti ilgus metus besikaupusį mokyklos bėdų liūną, kuris vis dar veriasi naujais sluoksniais, tačiau ir užtikrinti skaidrią ir sėkmingą centro veiklą ateityje. Nora Pileičikienė skaidrumą laiko vienu pagrindinių mokyklos veiklos principų, ir tikiuosi, kad ji bus tvirta ir principinga šio centro laivavedė, kuri nepabūgs iššūkių ir atsakomybės“, – pranešime cituojama švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.

Ji sudarė komisiją, į kurią įėjo mokyklos socialinių partnerių atstovas, mokyklos tarybos atstovas, Profesinio mokymo įstaigų vadovų asociacijos atstovas ir 3 ministerijos atstovai, kuri ir rinko naują centro vadovą.

KMPMC be vadovo liko šių metų rugsėjo 8-ąją, kai, Švietimo ir mokslo ministerijos siūlymu, centro dalininkai atšaukė įstaigos direktorę Laimutę Anužienę.

Dėl nepasitikėjimo iš pareigų nušalintos, vėliau iš centro vadovės ir mokytojos pareigų atleistos L.Anužienės veiklą už galimus įvairius pažeidimus šiuo metu tiria Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba, Specialiųjų tyrimų tarnyba, Vyriausioji tarnybinės etikos komisija.

15min.lt anksčiau taip pat rašė apie tai, kad L.Anužienė galbūt gyvena Europos Sąjungos fondų ar valstybės biudžeto lėšomis suremontuotose patalpose.

KMPMC yra didžiausia profesinio mokymo įstaiga Lietuvoje, joje mokosi beveik 4000 mokinių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min