15min be reklamos
2023 01 26, 15:15

Karalienės Mortos mokykla planuoja plėtrą Vilniuje ir Kaune

Ateinančius mokslo metus jau dešimtmetį savo veiklą skaičiuojanti Karalienės Mortos mokykla pasitiks su dviem naujienomis, itin aktualiomis sostinės ir Kauno tėvams. Nuo rugsėjo mėnesio Vilniaus Gedimino prospekte bus atidarytas pradinės mokyklos padalinys miesto centre, į kurį bus kviečiami priešmokyklinukai ir pirmokai, o Kaune – gimnazija, kurioje šiemet laukiami devintokai.
Karalienės Mortos mokykla
Karalienės Mortos mokykla

Vilniuje – nauja pradinė mokykla Gedimino prospekte

„Kadangi pradinių klasių poreikis nuolat auga, nuo šių metų rugsėjo atidarysime priešmokyklinę ir pirmą klasę Karalienės Mortos pradinėje mokykloje centre, kad čia gyvenantiems arba dirbantiems tėvams būtų patogiau. Girdime tiek savo dabartinių šeimų, lankančių „Vaikystės Sodą“, tiek mokslu besidominčių tėvų lūkesčius, todėl norime juos atliepti suteikdami aukščiausius ugdymo standartus atitinkantį ugdymą miesto centre. Pastebime, kad įprastai pradinukus atveža tėvai, vėliau vaikai yra pakankamai savarankiški ir į mokyklą ar iš jos gali vykti patys, tad dar vienas Karalienės Mortos mokyklos padalinys palengvins kelią tėvams, o mums suteiks galimybę ugdyti vaikus pagal tarptautinius ugdymo standartus nuo kūdikystės iki universiteto – planais dalijasi Karalienės Mortos mokyklos direktorius Tomas Deržanauskas.

Tomas Deržanauskas
Tomas Deržanauskas

Pasak jo, rudenį į mokyklą bus kviečiami priešmokyklinukai ir pirmokai, tačiau jiems augant, didės ir klasių skaičius – planuojama, kad per kelerius metus Gedimino prospekte esantis padalinys taps antraisiais namais beveik šimtui mokinių nuo priešmokyklinės iki ketvirtos klasės.

Kaune devintokai bus ruošiami Tarptautinio bakalaureato studijoms

Pasak Karalienės Mortos mokyklos vadovo T. Deržanausko, mokyklos plėtra planuojama ne tik Vilniuje, bet ir Kaune. Plečiantis ir modernėjant Kauno miestui, didėja ir poreikis tarptautinius standartus atitinkančiam ugdymui, tačiau mokyklų, kurios ruošia vaikus Tarptautiniam bakalaureatui, Kaune – vienetai. Tad nuo rudens Karalienės Mortos mokykla Kaune plečiasi ir Juozapavičiaus gatvėje atidaro gimnaziją, kurioje ne tik jau esamų kelių šimtų Karalienės Mortos mokyklos, bet ir būsimų jos mokinių, svajojančių apie tarptautines studijas ir karjerą, lauks aukščiausios kvalifikacijos mokytojų ir ugdymo vadovų paruoštos specializuotos programos.

„Kad būsimas karjeros kelias būtų pasirinktas teisingai, į klausimą „kuo noriu būti užaugęs“ atsakymą vaikas turėtų sužinoti kuo anksčiau – tikrai ne paskutiniais metais mokykloje. Todėl neatsitiktinai Karalienės Mortos mokyklos filosofija yra paremta idėja, kad mokykla turi ne tik suteikti akademinių žinių, bet ir lavinti vaiko kompetencijas bei plėsti jo akiratį – auginti asmenybę. Nuoseklumas svarbiausia, tad pradinėje ir pagrindinėje mokykloje mokome ne tik pagal bendrojo ugdymo, bet ir pagal Kembridžo programą, kuri skatina kritinį mąstymą, ugdo smalsumą ir padeda metodiškai pasiruošti būsimiems egzaminams, o nuo šio rudens Kauno Karalienės Mortos mokykloje 9 klasės mokiniai galės ruoštis ir Tarptautinio bakalaureato studijoms.“, – pokyčius pristato T. Deržanauskas.

Nuo 2023 m. rugsėjo mėnesio priešmokyklinė ir pirma Karalienės Mortos mokyklos klasė Vilniaus centre bus atidaryta greta jau veikiančio „Vaikystės Sodo“ padalinio, adresu Gedimino pr. 34, o paruošiamosios Tarptautinio Bakalaureato studijos 9 klasių moksleiviams bus vykdomos Karalienės Mortos mokykloje Kaune, Šančių mikrorajone, adresu Juozapavičiaus 13B.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie 15min