Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 14d. 12:33

Kas sieja Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnaziją ir Bavariją?

Ar esate girdėję apie Bavarišką akmenslydį, dar vadinamą aisštoku? Ne? Kviečiame keliauti su mumis į Lazdijus ir video medžiagoje susipažinti su šios sporto šakos čempionais – Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos moksleiviais. 

Kaip atskleidė kūno kultūros mokytojas Žilvinas Eidukaitis, tai vienintelė vieta šalyje, kurioje propaguojama ši išskirtinė veikla.

Kol visuomenėje netyla diskusijos, kaip turėtų atrodyti šiuolaikiška mokykla, lazdijiečiai ėmėsi veiksmų – progimnazijoje įrengta moderni laboratorija, daug dėmesio skiriama emociniam ir kūrybiniam ugdymui. Kaip pastebi chemijos mokytoja Asta Eidukaitienė, atnaujintoje laboratorijoje vaikai dirba noriai.

Lazdijų gimnazistai atskleidė, kad mokykloje tvyranti atmosfera – ne mažiau svarbi. Anot abituriento Kipro, smagu mokytis draugiškoje, palaikančioje aplinkoje.

Psichologė Asta Česnienė atkreipė dėmesį, kad mokykloje taikoma programa „Kubas“ davė teigiamų rezultatų – vaikai ne tik įsivertino savo matematikos pasiekimus, bet ir turėjo progą geriau pažinti save, suprasti stipriąsias ir silpnąsias puses, mokėsi kelti tikslus ir jų siekti.

Kitas istorijas rasite rubrikoje – Ačiū už pamokas.

Naujų ugdymo metodų taikymą, tinkamo emocinio klimato kūrimą, mokyklos bendruomenės telkimą skatina ES fondų finansuojamos priemonės - „Kokybės krepšelis“, „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“, „Mokyklų pažangos skatinimas“ ir kt.

Remiamas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min