Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 24d. 11:53

Kaune atidaroma nauja mokykla

Mokiniai klasėje
123RF.com nuotr. / Asociatyvi nuotrauka

Kauno mieste duris atveria nauja privati mokykla – nuo 2008 m. tik Vilniuje veikusi ugdymo įstaiga „Pažinimo medis“ 2021 m. rugsėjį Kaune startuos su ikimokykline, priešmokykline grupėmis bei 1-ąja klase. Mokyklos steigėjų planuose – gimnazija, rašome pranešime žiniasklaidai.

Teigiama, kad registracija į naują mokyklą Kauno centre prasidės netrukus.

Naujojo „Pažinimo medžio“ padalinio Kaune vadovas Gediminas Kaminskas sako matantis didelę tęstinumo toje pačioje bendruomenėje svarbą, todėl pirmiausia mokykla kvies mokytis pačius mažiausius – ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus – vaikus bei pirmokus, kurie kartu su mokykla augs iki pat 12 klasės.

„Mano nuomone, svarbiausias mokyklos sėkmės rodiklis – kiekvieno vaiko asmeninė pažanga, todėl teisinga vaiko pasiekimus lyginti ne su kokiu nors standartu, o su jo paties ankstesniais pasiekimais ir kelti jam individualius tikslus, kartu skatinant juos pasiekti savu tempu. Tik taip vaikas gali patirti sėkmę, kuri yra tarsi kuras mokymosi varikliui – vaiko motyvacijai“, – požiūrį į ugdymą atskleidžia padalinio vadovas.

Mokykla savo veikloje vadovaujasi autorine socialinių emocinių kompetencijų ugdymo programą SEKU, o taip pat – mokyklos sukurta 4S (4 santykių) sistema.

Moksliniai tyrimai rodo, kad net 85 proc. žmogaus sėkmės lemia kompetencijos ir įgūdžiai – tai, kas labiausiai susiję su žmogaus emociniu intelektu. Ir tik 15 proc. priklauso nuo to, kaip gerai išmanomas, pvz., savo amatas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos
Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min