Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno studentai susipažins šėldami vakarėlyje lofte „Gargaras“

Jaunimas šėlsta
Jonio Petronio nuotr. / Jaunimas šėlsta
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugpjūčio 30 d., ketvirtadienį, 21 val. visus esamus ir būsimus studentus Vytauto Didžiojo universitetas kviečia į jau tradicija tapusį renginį – „VDU radijo“ susipažinimo vakarėlį. Kasmet skirtingose erdvėse vykstantis renginys šiemet persikels į vieną mėgstamiausių jaunimo vietų Kaune – Raudondvario plente įsikūrusį loftą „Gargaras“.

Nors „VDU radijo“ susipažinimo vakarėlis orientuotas į pirmakursių pasveikinimą, šis renginys svarbus visai akademinei laikinosios sostinės bendruomenei. Pernai vakarėlyje Ryšių istorijos muziejaus kiemelyje po atviru dangumi šėlo beveik 1 tūkst. Kauno miesto studentų. Tokio antplūdžio priešpaskutinį vasaros vakarą „Gargare“ laukiama ir šiemet.

Trečius metus „VDU radijo“ organizuojamas vakarėlis žada ne tik suvienyti po vasaros į Kauną sugrįžusius studentus, bet ir padovanoti geros muzikos bei nuotaikos dozę. Triukšmingame mokslo metų pradžios vakarėlyje netrūks žaidimų, siurprizų ir, žinoma, gyvo garso pasirodymų.

Sceną drebins publikos numylėtiniai Jama&W, savo linksmu „freestyle’u“ pritrenkiantys net išrankiausius klausytojus. Elektroninės muzikos atlikėjas Andy Lau pasirodys kartu su Vytauto Didžiojo universiteto absolvente Jazzyvile. Prie jų prisijungs ir kitos VDU pažibos – Martin & McFly bei Jonas Deep. Vakaro „vinis“ – tarptautinių konkursų laureatė, nuotaikingoji grupė „Saulės Kliošas”. Kompanija atliks kūrinius iš naujojo albumo „Energy“ ir senas, visiems puikiai pažįstamas dainas.

Po atostogų į didmiestį sugrįžę VDU studentai, pateikę studento pažymėjimą, į renginį pateks nemokamai. VDU pirmakursiai bus įleidžiami su asmeniniais pakvietimais, kuriuos gaus „Įvado į studijas VDU“ renginių metu arba ras „VDU radijo“ (S. Daukanto g. 28, 206 aud.) ir Studentų atstovybės (S. Daukanto g. 27) patalpose. Kitų aukštųjų mokyklų studentai į vakarėlį galės patekti už simbolinę – 10 litų – kainą.

Dėl užsitęsusių linksmybių nerimauti nereikėtų. „VDU radijo“ susipažinimo vakarėlio proga visą naktį važinės naktiniai 13N ir 14N maršrutų troleibusai. Šia transporto priemone bus galima pasiekti ir „Gargarą“. 13N ir 14N troleibusai vyks savo maršrutu iki Kauno pilies, ir pagal specialų planą – Jurbarko gatve ir Raudondvario plentu – važiuos iki galutinės stotelės „Kėdainių g.“, šalia kurios ir yra įsikūręs loftas „Gargaras“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min