Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 30d. 13:49

Konkursas „Mano nerealus Mokytojas“

Mokytojas
„Shuterstock“ nuotr. / Mokytojas

Naujienų portalas 15min.lt kartu su Švietimo ir mokslo ministerija skelbia konkursą – „Mano nerealus Mokytojas“. Nugalėtojas bus apdovanotas planšetiniu kompiuteriu ASUS.

Kviečiame puslapio lankytojus pasidalyti šviesiomis mintimis apie savo esamą ar buvusį Mokytoją – asmenybę, kuri ne tik ugdo, bet ir auklėja, skatina intelektualinę brandą bei moko gyvenimiškos išminties. Taip pat pasidalykite įspūdžiais, kaip per pastaruosius metus pasikeitė mokytojo darbas ES paramos lėšomis atnaujinus mokyklas, mokymo priemones.

Konkurso tikslas – pagerbti šios profesijos atstovus, vystyti diskusijas apie tai, koks yra ir turi būti geras Mokytojas, kaip keičiasi mokytojo darbas, mokymo aplinka.

Konkurso dalyviais gali tapti visi 15min.lt skaitytojai, el. paštu nerealusmokytojas@15min.lt atsiuntę savo rašinius iki š. m. spalio mėn. 27 d.

Prizas - Asus planšetinis kompiuteris
Prizas - Asus planšetinis kompiuteris

Konkurso pabaigoje (spalio mėn. 27–31 dienomis) portalo lankytojai balsuodami išrinks labiausiai patikusią istoriją, kurios autorius bus apdovanotas planšetiniu kompiuteriu "Asus MeMO Pad / 10" HD", o antroje bei trečioje vietoje likę autoriai – metine žurnalo „Žmonės. Legendos“ prenumerata.

Konkurso sąlygos:

  1. Konkurse dalyvauti gali visi –  bet kokio amžiaus esami ar buvę mokiniai.
  2. Konkursas vyksta iki spalio 27 dienos.  Balsavimas portale vyks spalio mėn. 27–31 dienomis.
  3. Nugalėtojas renkamas naujienų portalo 15min.lt lankytojų balsavimo būdu – laimės tas autorius, kurio rašinys balsavimo metu surinks daugiausia balsų.
  4. Tekstų laukiame el. paštu nerealusmokytojas@15min.lt. Nepamirškite nurodyti savo vardo, pavardės, amžiaus. Taip pat telefono ir elektroninio pašto, kuriais galėtume su jumis susisiekti dėl prizų įteikimo.
  5. Tekstai turi būti siunčiami lietuvių kalba bei lietuvišku šriftu, rekomenduojama teksto apimtis – ne mažiau nei 1500 simbolių.
  6. Konkurso prizai: pirmos vietos nugalėtojui atiteks planšetinis kompiuteris "Asus MeMO Pad / 10" HD", antros ir trečios vietos laimėtojams – metinė žurnalo “Žmonės. Legendos” prenumerata.
  7. Su laimėtojais dėl prizų perdavimo susisieksime asmeniškai.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

07:40
07:22

Gera keliauti kartu

Ko reikia šiuolaikiniam pirkėjui?

Sveikata

Būk nesustabdoma

Parašykite atsiliepimą apie 15min