Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 28d. 11:41

Konkursas „Mano nerealus mokytojas“: Nerealiausia mokytoja

Arbata
Shutterstock nuotr. / Arbata

Mokytoja – ištarusi šį žodį, mintyse iškyla tik linksmi, smagūs, malonūs bei jaukūs prisiminimai.

Savo šauniausią mokytoją pirmą kartą sutikau dešimtoje klasėje, kai ėjau į ekonomikos pamokas. Iš tiesų keista labiausiai patinkantį pedagogą sutikti taip vėlai, likus keleriems metams iki mokyklos baigimo.

Prasidėjus pamokai, buvo pristatytas ekonomistų būrelis, kuriame mokiniai gali įkurti mokomąją bendrovę. Iškart į jį užsirašiau, nes pristatymas taip sužavėjo ir įstrigo atmintyje, kad net dabar prisimenu, kaip mokytoja įdomiai pasakojo apie būrelio veiklą, kalbėjo su tokiu užsidegimu ir didele aistra, kad nebuvo įmanoma atsisakyti.

Tai jauna, ambicinga, šmaikšti, atsakinga, kupina entuziazmo, aktyvi ir kūrybinga mokytoja. Ji dalyvauja įvairiuose renginiuose ir projektuose bei juos organizuoja, skatina mokinius dalyvauti konkursuose, padeda jiems pasiruošti, turi įdomių idėjų ir jomis dalinasi. Smagūs prisiminimai ir didžiulis noras vėl sugrįžti į jos vedamas pamokas ir MMB (mokinių mokomosios bendrovės) būrelį.

Kūrybiškumas – tai viena jos stipriausiųjų pusių, todėl pamokos prabėgdavo akimirksniu

Kiekviena ekonomikos pamoka turėdavo kažką ypatingo ir įkvepiančio. Kūrybiškumas – tai viena jos stipriausiųjų pusių, todėl pamokos prabėgdavo akimirksniu.

Kiek pamenu, savo šmaikštumu net pačia nuobodžiausia ekonomikos teorija ji sugebėjo mus sudominti ir taip gaudavome reikalingą informaciją. Mokytojos pamokos išsiskirdavo nuo kitų pamokų. Jos būdavo kūrybiškos. Kurdavome klasės taisykles, piešdavome plakatus įvairiomis temomis, pristatinėdavome darbus, todėl išmokau kalbėti prieš auditoriją, kartais pamokas vesdavo lauke, skatindavo nebijoti kurti naujas idėjas bei jas plėtoti, kartais liepdavo dirbti grupėmis ir taip lavindavo mūsų komandinius gebėjimus.

Ji yra komunikabili, draugiška, mėgiama kiekvieno mokinio, nes su kiekvienu randa bendrą kalbą, stengiasi visokeriopai pagelbėti iškilusiais klausimais, net ir nesusijusiais su jos dėstomu dalyku, geba patarti. Visada paklaus, kaip tau sekasi, jeigu esi nusiminęs ar susimąstęs – užkalbins.

Su ja bendraudavome ne tik per pamokas, bet ir po jų prie arbatos puodelio. Visada smagu prisiminti smagius pokalbius. Vienas iš jų, kaip planavom surengti draugei pasimatymą su vaikinu. Net dabar ima juokas, prisiminus idėjas, kaip suvesti porelę. Mokytoja palaiko mokinių idėjas ir padeda jas įgyvendinti, todėl buvome surengę konkursą, kuris sulaukė gerų atsiliepimų.

Jos pamokos nėra tiesiog teorinės, bet ir praktiškos, nes pamokų metu išmokau rašyti CV, kalbėti prieš auditoriją, plėtoti naujas idėjas. Mokytojos vedamo MMB būrelio metu mokėmės verslo subtilybių, idėjų pristatymo. Ji visada pagelbėdavo ir patardavo bendrovės plėtojimo klausimais.Vienas iš šios mokytojos posakių, kuris labiausiai įstrigo tai: „NIEKO NĖRA NEĮMANOMO!”.

Labai džiaugiuosi, kad teko mokytis pas šią nuostabią mokytoją, pasisemti ne tik žinių, bet ir įgauti patirties, drąsos kalbant prieš auditoriją, kuriant ir pristatant idėjas. Jos entuziazmas ir užsispyrimas mus paskatindavo eiti pirmyn ir nepasiduoti, pasiekti savo tikslą, būti kūrybingiems. Net ir po mokyklos baigimo susitinkame prie arbatos puodelio ir smagiai pabendraujame.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min