Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konkursas „Mano nerealus mokytojas“: Visada ruduo primena praėjusius mokslo metus

Parodos „Mokykla su Meile“ fotografija
Ramūno Danisevičiaus nuotr. / Parodos „Mokykla su Meile“ fotografija
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Visada ruduo primena praėjusius mokslo metus. Rugsėjo pirmoji buvo įsimintina tuo, kad visi mokiniai buvome pasipuošę, atsinaujinę, o mokyklos direktorius pristatydavo naujus mokytojus. Kiekvienas dirbantis mokytojas buvo savaip įdomus ir turėjo savo mokymo metodus. Visi stengėsi savo darbą padaryti kuo geriau.

Yra daug gerų prisiminimų apie daugelį dirbusių mokytojų.

Prisimenu, jau išėjusią iš mūsų tarpo, istorijos mokytoją. Ji buvo labai kūrybinga. Per šios mokytojos pamokas žiūrėjome kino filmus, lipdėme iš molio. Mokytojai patiko mano raštas, tai kai kada jai padėdavau. Per istorijos pamokas mokiniams reikėjo žinoti labai daug. Neužteko paskaityti vadovėlį, dar reikėjo paskaityti laikraščius, pažiūrėti televizorių. Kadangi sėdėjau paskutiniame suole, tai kartą mokytoja manęs klausė, ar nemačiau kas nusirašė per kontrolinį darbą. Kartais mokytojai pagelbėjau ir buitiniuose reikaluose. Kadangi mokytoja dalyvavo mokinių vakaronėse, tai man yra sakiusi, kad gražiai deklamavau eilėraštį. Istorijos mokytoja buvo jaunatviška, energinga, tvarkinga. Per jos pamokas norėjosi gerai atsakyti, gerai parašyti kontrolinį darbą.

Turėjome ir kitus puikius mokytojus. Darbų mokytoja, mus mergaites, stengėsi išmokyti virtuvės, buities paslapčių. Yra daug gerų prisiminimų apie daugelį dirbusių mokytojų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min