Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 26d. 23:27

Kontaktinį ugdymą atnaujinusios mokyklos eksperimentas kol kas pasiteisino: po savaitės – nei vieno teigiamo COVID-19 testo

Mokslo metų pradžios šventė Kunigaikščio Gedimino progimnazijoje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Mokslo metų pradžios šventė Kunigaikščio Gedimino progimnazijoje

Pirmadienį Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijoje startavo eksperimentas – į klases „gyvoms“ pamokoms sugrįžo didžioji dalis pradinukų. Praėjus pirmajai savaitei Mokyklos tėvų tarybos pirmininkas Arūnas Penkaitis feisbuke pasidalino gera žinia – nuo COVID-19 pratestavus pradinukus ir jų mokytojus – visi sveiki. Anot A.Penkaičio, nuo pirmadienio į klases sugrįš dar 42 pradinukai, nuotoliniu būdu liks mokytis tik viena klasė.

Pasak A.Penkaičio, praėjusį savaitgalį, prieš prasidedant kontaktiniam ugdymui progimnazijoje, dėl koronaviruso testavosi 626 šeimų ūkiai (daugiau kaip 2000 žmonių). Sulaukę neigiamų atsakymų vaikai nuo pirmadienio sugrįžo į mokyklą.

Po savaitės vėl atlikus testus sulaukta gerų rezultatų – nė vieno teigiamo COVID-19 testo.

„Pratestavus visus mokytojus ir vaikus mokykloje po savaitės mokymosi jie VISI sveiki! Mes kartu tai padarėme! Virusas neišplito!

Gavome papildomus tėvų prašymus, kad sugrįžti nori dar dvi klasės bei vaikai į jau mokykloje besimokančias klases. Taigi pirmadienį prisijungs dar 42 pradinukai! Iš 34 klasių tik 1 mokysis nuotoliniu būdu“, – feisbuke penktadienio vakarą rašė A.Penkaitis.

„Mes – mokyklos administracija ir tėvai – pasidalinsime gerąja praktika su visais visais visais, kurie norės saugiai sugrįžti į saugų kontaktinį ugdymą. Nežinau, kokia geresnė žinia mane galėjo pasiekti savaitės pabaigoje. Smagu – vaikai vėl bus mokykloje!“ – džiaugėsi A.Penkaitis.

Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija – pirmoji mokykla šalyje, kurioje grąžintas kontaktinis ugdymas.

Jeigu bandomasis projektas pasiteisins, jis galėtų būti taikomas ir kitose mokyklose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

14:56
00:53
29:16

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min