Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 16d. 08:24

Lietuvos kūno kultūros akademijos rektoriaus pareigas užimti pareiškė norą du kandidatai

Kovo 10 d. pasibaigė laikotarpis, kurio metu kandidatai Lietuvos kūno kultūros akademijos rektoriaus pareigoms užimti galėjo pateikti reikalingus dokumentus.

Antradienį, kovo 15 d., LKKA Taryba, vadovaujama pirmininko Arūno Kučiko, atplėšė vokus su kandidatų dokumentais. Po Tarybos posėdžio paaiškėjo, kad į LKKA rektoriaus postą pretenduoja iki šiol rektoriaus pareigas ėjęs profesorius Albertas Skurvydas ir LKKA Rekreacijos, turizmo ir sporto vadybos katedros docentas Rimantas Mikalauskas.

„Akademijos rektoriaus pareigas užimti pareiškė norą du kandidatai. Iš pretendentų reikalaujama turėti mokslo laipsnį, pedagoginės ir vadybinės patirties bei pateikti penkerių metų Akademijos raidos koncepciją. Dabar Taryba išsamiai išanalizuos pretendentų paraiškas, o vėliau ketiname susitikti su kandidatais. Tikiuosi, kad naująjį rektorių pavyks išrinkti iki balandžio pradžios“, – sakė Akademijos Tarybos pirmininkas Arūnas Kučikas.

Kovo 28 d. 13 val. šaukiamas LKKA Tarybos posėdis, skirtas pretendentų į rektoriaus pareigas susitikimui su Tarybos nariais. Po susitikimo Taryba slaptu balsavimu rinks naująjį rektorių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min