Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos sporto universitetas kviečia rinktis magistrantūros studijas

Studentai. LSU nuotr.
Studentai. LSU nuotr.
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Birželio 25 d. Lietuvos sporto universitete (LSU) prasidėjo prašymų studijuoti magistrantūroje priėmimas. Šiemet ir ankstesniais metais bakalauro laipsnį įgiję absolventai, jaučiantys poreikį gilinti savo profesines žinias, atlikti mokslinius tyrimus ir rašyti mokslinį darbą, kviečiami rinktis socialinių ir biomedicinos mokslų sričių magistrantūros studijas.

LSU siūlo 9 magistrantūros studijų programas: Kineziterapijos, Fizinio aktyvumo ir visuomenės sveikatos, Taikomosios fizinės veiklos, Sporto fiziologijos ir genetikos, Sporto psichologijos, Kūno kultūros, Treniravimo sistemų, Edukologijos, Turizmo ir sporto vadybos.

Nuo birželio 25 iki liepos 3 d. stojantieji į magistrantūrą kviečiami atvykti į LSU, 232 auditoriją (centriniai rūmai, Sporto g. 6, Kaunas) ir užpildyti prašymą. Priėmimo komisija prašymus priims darbo dienomis: birželio 25 d. – nuo 8 iki 17 val., birželio 26 d. – nuo 8 iki 15.45 val., birželio 29–liepos 2 d. – nuo 8 iki 17 val., liepos 3 d. – nuo 8 iki 15.45 val. Pietų pertrauka – nuo 12 iki 12.45 val.

Beje, prašymą užpildyti ir dokumentus pateikti galima ir elektroniniu būdu: http://is.lsu.lt/el_stojimai/stojimas

Kineziterapijos magistrantūros studijas galima rinktis nuolatinės arba ištęstinės formos, o visas kitas – tik nuolatinės.

Sporto fiziologijos ir genetikos, Kineziterapijos, Turizmo ir sporto vadybos, Fizinio aktyvumo ir visuomenės sveikatos, Treniravimo sistemų ir Taikomosios fizinės veiklos programos vykdomos lietuvių ir anglų kalbomis, o Edukologijos – lietuvių ir rusų.

VIDEO: Kviečia LSU

Šiemet LSU magistrantūros studijas baigė 107 absolventai.

Nuo birželio 25 iki liepos 3 d. Lietuvos sporto universitete organizuojamas priėmimas ir į išlyginamąsias (papildomąsias) Turizmo ir sporto vadybos, Taikomosios fizinės veiklos ir Kineziterapijos studijas.

Jas renkasi stojantieji, įgiję išsilavinimą kolegijose ir norintys studijuoti LSU magistrantūroje. Per išlyginamąsias studijas jie išklauso trūkstamus bakalauro studijų dalykus ir išlaiko egzaminus, kad įgytų pakankamų žinių ir gebėjimų, reikalingų sėkmingoms magistrantūros studijoms.

Daugiau informacijos apie išlyginamąsias ir magistrantūros studijas LSU: http://www.lsu.lt/studijos/antrosios-pakopos-magistranturos-studijos/studiju-programos-kainos-ir-vietu-skaicius

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min