Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos sporto universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kauno savivaldybe

LSU rektorius prof.habil.dr. Albertas Skurvydas ir Kauno meras Andrius Kupčinskas
LSU nuotr. / LSU rektorius prof.habil.dr. Albertas Skurvydas ir Kauno meras Andrius Kupčinskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos sporto universitetas (LSU) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kauno miesto savivaldybe. Ją parašais patvirtino Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas ir LSU rektorius prof.habil.dr. Albertas Skurvydas.

Universitetas kartu su savivaldybe bendradarbiaus sprendžiant Kauno miesto sportininkų rengimo, gyventojų sveikatinimo, sveikos gyvensenos, sporto, socialinius ir užimtumo klausimus.

„Džiaugiuosi, kad pasirašėme sutartį su dar vienu universitetu. LSU indėlis svarbus plėtojant miesto sveikatinimo programas, universitete studijuojantys sportininkai garsina miestą aukščiausio lygio varžybose. Ne veltui Kaunas yra sportiškiausias miestas šalyje, tačiau turime kartu sunkiai dirbti, kad šį statusą išlaikytume. Neabejoju, kad bendradarbiavimas bus dar aktyvesnis, o universiteto specialistai padės profesionaliau pažvelgti į miesto sporto strategiją“, – teigė Kauno meras A.Kupčinskas.

Sutartis LSU dėstytojams ir studentams atvers galimybes atlikti mokslinius tyrimus ar praktiką savivaldybėje ir jai pavaldžiose įstaigose. LSU ir Kauno savivaldybė kartu spręs miesto sporto problemas, skatins sporto visiems bei sveikatinimo renginių plėtrą mieste.

„Universitete studijuoja du su puse tūkstančio sveikatinimo, rekreacijos, turizmo, kūno kultūros, treniravimo sistemų ir kitų programų studentų. Dalis šių specialistų lieka dirbti mieste. Pasaulyje vis daugiau dėmesio skiriama sveikatinimui, mūsų specialistų patirtis miestui yra reikalinga, jau dabar teikiama rekomendacijas Kauno miesto sveikatinimo ir sporto strategijai. Ne vienerius metus jaučiame ir miesto dėmesį universitetui", – teigė LSU rektorius A.Skurvydas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min