Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos studentams – Vokietijos stipendijos

Studentai
V.Bukėno/BFL nuotr. / Studentai
Šaltinis: 15min
0
A A

Vokietijos akademinė mainų tarnyba DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst) (http://www.daad.de) kaip ir kasmet skelbia konkursą stipendijoms, skirtoms vasaros kursams, magistrantūros, doktorantūros studijoms vokiečių arba anglų kalbomis, trumpalaikėms ar ilgalaikėms mokslinėms stažuotėms, moksliniams tyrimams, pakartotiniems pakvietimams, studentų praktikai Vokietijoje.

Pranešime spaudai teigiama, kad paraiškos gauti stipendijas 2010–2011 mokslo metams teikiamos iki š. m. lapkričio 15 dienos.

2008 metais DAAD stipendijoms gauti buvo pateiktos 89 paraiškos (26 paraiškomis daugiau nei 2007 ar 2006 metais), o šiais metais studijuoti į Vokietiją pagal įvairias DAAD programas išvyko 39 Lietuvos studentai. Jiems skiriamų stipendijų dydis priklauso nuo pasirinktos studijų ar mokslinių tyrimų programos: magistrantūros studijų studentams 750 EUR, doktorantams – 1000 EUR, jau turintiems mokslo laipsnį – 1900 EUR per mėnesį.

Informaciją ir nemokamas konsultacijas apie DAAD stipendijas tiesiogiai ir internetu teikia 2003 metais įkurtas Lietuvos DAAD klubas (http://www.daad–klubas.lt), vienijantis šimtą trisdešimt buvusių ir esamų Vokietijos akademinių mainų tarnybos įvairių specialybių stipendininkų. Lietuvos DAAD klubas buria buvusius ir esamus DAAD stipendininkus Lietuvoje, palaiko ryšius su centrine DAAD būstine Bonnoje (Vokietija), Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Vilniuje, Getės institutu, Lietuvos aukštojo mokslo įstaigomis, DAAD lektoriais Lietuvoje bei Latvijoje, akademinių mainų organizacijomis ir kitų šalių DAAD stipendininkų susivienijimais. 

Daugiau Studentų blogo naujienų rasite čia. 
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Stipendija
Parašykite atsiliepimą apie 15min