Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 21d. 16:59

Magistro baigiamąjį darbą parengę studentai galės pretenduoti į stipendiją

Magistro baigiamąjį darbą parengę studentai galės pretenduoti į stipendiją.
LiJOT nuotr. / Magistro baigiamąjį darbą parengę studentai galės pretenduoti į stipendiją.

Jauni mokslininkai, besigilinantys į šalies nevyriausybinių organizacijų veiklą, jos ypatybes ir jaunimo sektorių, turės progą už savo baigiamąjį magistro darbą gauti „Jaunimo stipendiją“.

1000–čio litų stipendija įsteigta atsižvelgiant į tai, kad iki šiol Lietuvoje trūksta tyrimų, besigilinančių į konkrečias jaunimo bei nevyriausybinio sektoriaus problemas. Tikimasi, kad ši stipendija bus žingsnis, skatinantis daugiau domėtis jaunimu ir nevyriausybinėmis organizacijomis.

„Norime jaunimui suteikti galimybę už parengtą magistro baigiamąjį darbą gauti vienkartinę stipendiją bei, kas svarbiausia, paraginti studentus labiau domėtis nevyriausybinio sektoriaus veikla, nauda asmeniui, visuomenei. Tikimės, kad tokiu būdu bent dalis magistro programų studentų susidomės šia sritimi ir, galbūt, tęs savo mokslinę veiklą ir toliau. Tai padėtų plėsti ir formuoti stiprų jaunimo situacijos tyrėjų tinklą, kurio, deja, skirtingai nei Vakarų Europoje, Lietuvoje kol kas dar neturime“, – sako vienos iš stipendijos steigėjų, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) prezidentas Šarūnas Frolenko.

Studentai, ketinantys dalyvauti stipendijų konkurse, savo magistriniuose darbuose turėtų nagrinėti tokias temas kaip jaunimo neformalus ugdymas, jaunimo organizacijų pridėtinė vertė, savanoriška veikla ir jaunimo informavimas. Konkurse galės dalyvauti visi, iki rugpjūčio 1 d. organizatoriams pateikti darbai, konkrečioje mokslo institucijoje apginti ne seniau kaip prieš dvejus metus. Darbai bus vertinami pagal originalumą, rezultatų pritaikomumą, tyrimų ir jų rezultatų interpretavimą, įvertinimą mokslo institucijoje ir kt.

Daugiau apie „Jaunimo stipendiją“ galima sužinoti LiJOT tinklalapyje internete, paspaudus šią nuorodą http://www.lijot.lt/Page.aspx?pageID=305 arba elektroniniu paštu stipendija@jauniems.lt.

„Jaunimo stipendiją“ įsteigė labdaros ir paramos fondas „Jauniems“ bei Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT).
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min