15min be reklamos
2022 11 06, 15:27

Mindaugas Pundzius po pusmečio, praleisto Azerbaidžane: į Lietuvą grįžau kitu žmogumi

Tęsiame pažintį su konkurso „Žingsniai 2022“ herojais. Šį kartą aplankėme Mindaugą Pundzių, kuris ryžosi pusmetį praleisti Azerbaidžane – tokią galimybę jam suteikė „Erasmus+“ programa.

Išvykdamas vaikinas tikėjosi pasisemti žinių, pažinti mums, šiauriečiams, egzotišką Azerbaidžano kultūrą, tačiau gavo kur kas daugiau.

Nors būtent tuo metu (2020-ųjų pavasarį) pasaulį sukaustė pandemija, ir visur, taip pat ir Azerbaidžane, buvo paskelbtas karantinas, Mindaugas sugebėjo ne tik pakeliauti po svečią šalį, bet ir pasimokyti pas vieną garsiausių Azerbaidžano džiazo pianistų Salman Gambarov. Po pusmečio sugrįžęs į Lietuvą Mindaugas, kaip pats sako, buvo nebe tas žmogus: įgytos žinios, drąsa padėjo lengviau megzti pažintis ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio muzikinio pasaulio atstovais. Vienas jų – prancūzų dainininkas Antoine Wend, su kuriuo Mindaugas sukūrė duetą „Mando“ ir laimėjo lietuvišką TV projektą „X Faktorius“.

Irmanto Gelūno / BNS nuotr./Mindaugas Pundzius
Irmanto Gelūno / BNS nuotr./Mindaugas Pundzius

Visą tekstą apie Mindaugo istoriją rasite paspaudę - čia.

VIDEO: Mindaugas Pundzius po pusmečio praleisto Azerbaidžane: į Lietuvą grįžau kitu žmogumi

15min skaitytojai šiais metais turėjo progą susipažinti su įkvepiančiais, niekada nepasiduodančiais Europos socialinio fondo agentūros (ESFA) sėkmės istorijų konkurso „Žingsniai 2022“ herojais.

Visas „Žingsniai 2022" istorijas galite rasti – ČIA

Specialusis projektas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min