Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 14, 17:56

Moksleiviai Kaune „matavosi“ profesiją

Lapkričio 11 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) erdves užplūdo moksleiviai – tą dieną universitete vyko jiems skirtas renginys „Matuokis profesiją 2011“. Nuo pat ryto įvairių profesijų atstovai dalijosi patirtimi, pasakojo apie savo darbo dienos specifiką, veiklos galimybes. Profesijas „matuotis“ kvietė VDU kartu su organizacija „Kitas variantas“.
Renginio akimirka_7
Renginio akimirka / VDU nuotr.

Šiais metais moksleiviai galėjo „pasimatuoti“ net dvidešimt profesijų: socialinio darbuotojo, režisieriaus, teisininko, aktoriaus, fotografo, finansininko, politiko, psichologo, IT auditoriaus, viešųjų ryšių specialisto ir dar daug kitų.

Savo darbo dienos specifika dalijosi Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, operos solistas Liudas Mikalauskas, aktorė Goda Piktytė, žurnalistė Kristina Karlonė, fotografas Romualdas Požerskis, biologas-genetikas Gintaras Brazauskas ir kiti atstovai. Aktyviausi ir labiausiai motyvuoti moksleiviai, dalyvavę renginyje, turi galimybę laimėti dieną su specialistu – tereikia iki lapkričio 21 d. VDU komandai atsiųsti motyvacinį laišką.

Nors renginys „Matuokis profesiją 2011“ universitete vyko pirmą kartą, tačiau žinia apie galimybę „pasimatuoti“ profesiją pasklido visoje Lietuvoje. Pilni moksleivių autobusai atvyko net iš Klaipėdos, Naujosios Akmenės, Jurbarko, Rokiškio, Panevėžio ir kitų miestų. Dėl itin didelio susidomėjimo išankstinę registraciją teko nutraukti likus savaitei iki renginio, nes visos vietos auditorijose buvo užimtos – sulaukta daugiau kaip 600 moksleivių.

„Toks renginio populiarumas tikrai netikėtas, o moksleivių atsiliepimai, jog šios paskaitos jiems padėjo suprasti ir beveik apsispręsti, kurią specialybę rinktis, tiesiog džiugina, – sakė VDU Studijų rinkodaros tarnybos direktorė Justina Šimkevičiūtė. – Sulaukėme mokytojų prašymų organizuoti tokio pobūdžio renginį ir vėl. Jau dabar kviečiame mokyklas registruotis į 2012 m. sausio 12 d. vyksiantį renginį „Moksleivių diena VDU 2012“, kurio metu kartu su daugybe įvairių veiklų moksleiviai ir vėl bus kviečiami „matuotis“ profesiją.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min