15min be reklamos
2022 10 27, 16:25

Moksleiviai kviečiami dalyvauti konkurse „Praeities stiprybė – dabarčiai”

Prasideda naujas, jau aštuntasis, nacionalinio moksleivių konkurso „Praeities stiprybė – dabarčiai” sezonas. 9 – 12 klasių moksleiviai yra kviečiami priimti iššūkį bei tapti savo krašto detektyvais – kūrybiškai atskleisti ir papasakoti Laisvės kovų istoriją, pažinti įamžinimo vietas, būti istorinių asmenybių balsu, rašoma organizatorių pranešime spaudai.
Konkursas
Konkursas / Organizatorių nuotr.

Viso projekto metu vyksta bendradarbiavimas tarp mokyklų, istorikų ir kūrybininkų. Konsultacijose dalinamasi patarimais, skatinamas kritinis mąstymas, istorinis sąmoningumas, o sėkmingiausiai pasirodžiusios ir originaliausius vaizdo įrašus sukūrusios komandos kviečiamos dalyvauti edukacinėse programose bei apdovanojamos įvairiais prizais.

Komandas suburti bei registracijos formą užpildyti galima iki gruodžio 1 dienos. Nuo tada prasideda kūrybinis darbas – moksleiviai, padedami mokytojų ir organizatorių, įgyvendina savo idėjas bei iki vasario 19 d. atsiunčia vaizdo įrašus vertintojams.

Dešimt geriausių komandų pavasarį bus pakviestos į „Pilietinio sąmoningumo ir istorijos dienos“ renginius Vilniaus universitete, o finalinius nugalėtojus rinks 15min skaitytojai. Trijų pirmųjų vietų laimėtojus sužinosime balandžio 24 dieną, tad mokyklos kviečiamos nedelsti ir drąsiai į praeities stiprybės paieškas leistis jau dabar!

Organizatorių nuotr./Konkursas
Organizatorių nuotr./Konkursas
„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min