TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Moksleiviai kviečiami mokytis verslumo pagrindų

Paskaita ISM
Paskaita ISM
Šaltinis: 15min
0
A A

Spalio 22 d. penktąjį sezoną pradeda ISM Moksleivių universitetas. Tai yra nemokama galimybė versliems ir kūrybingiems 10-12 klasių mokiniams pasinerti į akademinį gyvenimą dar esant mokyklos suole.

Per ketverius metus, prieš pasirinkdami studijas, ISM Moksleivių universitetą baigė daugiau nei 4000 šalies mokinių. Daugeliui tai buvo reali galimybė pasitikrinti savo gebėjimus, sustiprinti motyvaciją bei išbandyti studijas, prieš priimant sprendimą dėl ateities profesinio kelio. 

„Moksleivių universitetas plečia mokinių savęs pažinimo kompetencijos ribas, atkreipia dėmesį į karjeros planavimo žingsnius, skatina išbandyti naujas veiklos sritis. Specialistai sutaria, jog karjeros planavimas yra sudėtingas procesas, kurio metu jaunuolių asmeninė iniciatyva, žinios ir gebėjimai veda prie pagrindinio tikslo – sėkmingos karjeros“, – sakė  Aurelija Naseckaitė, Kauno Maironio universitetinės gimnazijos Profesinio konsultavimo koordinacinio centro vedėja

Tai savotiškas verslumo pradžiamokslis prieš renkantis gilesnes studijas ir savirealizacijos kelią, padedantis suprasti esminius ekonomikos dėsnius.

Moksleiviai su  ISM lektoriais  šiemet  ieškos inovatyvių verslo vadybos sprendimų, aiškinsis kaip siekti pelno ir  kurti konkurencingus verslus, nagrinės  geopolitinę situaciją ir  tarptautinio verslo  bei tarptautinių santykių aspektus, analizuos gamybos procesus ir finansų rinkas.

„Tai savotiškas verslumo pradžiamokslis prieš renkantis gilesnes studijas ir savirealizacijos kelią, padedantis  suprasti esminius ekonomikos dėsnius, susiorientuoti besikeičiančioje rinkoje, pažinti save, įsitikinti, ar tai studijų sritis, kurioje geriausiai atsiskleis mano gebėjimai”, – teigė prof. Viltė Auruškevičienė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studijų dekanė.

Pirmosios Moksleivių universiteto paskaitos startuoja Vilniuje ir Kaune, vėliau ISM lektoriai apsilankys ir kituose miestuose: Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje bei Marijampolėje. Išklausę pasirinktas paskaitas, moksleiviai gaus ISM Moksleivių universiteto pažymėjimus, kurie suteiks papildomų balų stojant į ISM. Registracija į paskaitas vyksta www.ism.lt/mu2014

Kaip kuo anksčiau pastebėti talentingų ir verslių vaikų gebėjimus, kaip padėti jiems pasirinkti tinkamas studijas, efektyviau mokytis ir  įveikti paauglystės iššūkius  specializuotuose  ISM  universitetuose  mokosi  ir mokytojai  bei moksleivių tėvai.

ISM  Mokytojų universitetą jau baigė 550 pedagogų, į Tėvų universitetą pernai užsiregistravo, dalyvavo paskaitose ar stebėjo jas internetu 1800 tėvų. Mokytojus ir tėvus ISM į paskaitas pakvies lapkričio mėnesį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min