Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 2d. 13:52

MRU dalyvauja parodoje „Mokymasis studijos karjera 2011“

Mykolo Romerio universitetas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Mykolo Romerio universitetas

Sužinoti, kaip Mykolo Romerio universiteto (MRU) jungtinių studijų programų virusas plinta po pasaulio žemėlapį arba kas yra gretutinės studijos, suvokti konkursinio balo sandarą ar pakamantinėti prodekaną apie karjeros galimybes jaukioje privačios MRU zonos oazėje, išmėginti socialines technologijas realioje ir virtualioje erdvėje – visą tai siūlys Mykolo Romerio universitetas, vasario 3 – 5 dienomis dalyvausiantis parodoje „Mokymasis studijos karjera 2011“ Vilniaus Litexpo rūmuose.

„Universitetas – kuriam patinka dalintis“ – natūraliai gimęs šūkis, kurį noriai priėmė mūsų studentai. Juo vadovaudamiesi ir siekiame pristatyti Universitetą parodoje“, – sako vienas MRU ekspozicijos organizatorių Komunikacijos ir rinkodaros centro vyresnysis vadybininkas Šarūnas Sakalauskas. – „Dalinsimės ne tik informacija ir naujienomis, bet ir praktiškais patarimais. Mūsų tikslas – užmegzti su būsimais studentais ilgalaikį kontaktą, kuris tik prasidėtų parodoje. Naudosime visas priemones – nuo asmeninio pokalbio iki registracijos Universiteto puslapyje „Facebook“.

MRU save suvokia kaip tarptautinę aukštąją mokyklą Šiaurės Europoje, gal todėl dėsningai vieta Litexpo parodų rūmuose teko šiaurinėje salės dalyje, šalia užsienio aukštųjų mokyklų zonos. „Mūsų stendą tikrai lengvai rasite pagal ryškią geltoną lyderių spalvą, juk neatsitiktinai tarpusavyje juokaujame, MRU studentai – ateities lyderiai, kurie studijuoja Ateities gatvėje“, – šypsosi Priėmimo ir diplomų skyriaus vedėjas Saulius Bugailiškis, intensyviai ruošdamasis parodas. Saulius džiaugiasi MRU komandos pasirengimu: „Studentų atstovybės dalyviai, studentai ambasadoriai sugebės atsakyti į bet kurį klausimą, koncentruotai pateikti reikiamą informaciją, šnekėti viena kalba su parodos lankytojais moksleiviais“.

Š. Sakalauskas atkreipia dėmesį, kad MRU, būdamas socialinių mokslų, humanistikos ir socialinių technologijų universitetu, jaučia socialinę atsakomybę ir vertybinės orientacijos svarbą, todėl Litexpo lankytojams siūlys ne nuobodų programų pristatymą, bet pašnekesius aktualiomis ir įdomiomis temomis.

Štai pirmąją parodos dieną – vasario 3 d., 12 val., Politikos ir vadybos fakulteto dekanas dr. Algirdas Monkevičius kvies trumpam „iškristi iš konteksto“, pabėgti nuo šurmulio ir, uždarius duris rūpesčiams, jaukiai valandėlę pabendrauti apie... laimę tema „Rinkis kelią, ne takelį“.

Vasario 4 d. 11 val. Elektroninio verslo bei Bankininkystės ir investicijų katedrų lektorius Marius Laurinaitis seminare – detektyve intriguos šiuo metu itin aktualia tema – „Tapatybės vagystės“.

O vasario 5 d. MRU Debatų klubas kvies į studentišką ir nuotaikingą prisistatymą, kur Klubo atstovai pademonstruos savo sugebėjimus surengdami debatus pasiūlytomis temomis lietuvių ar anglų kalbomis britišku parlamentiniu stiliumi.

Parodoje Mykolo Romerio universiteto atstovai pristatys Ekonomikos ir finansų valdymo, Politikos ir valdymo, Socialinės informatikos, Socialinės politikos, Teisės bei Viešojo saugumo fakultetų siūlomas bakalauro, magistrantūros, doktorantūros studijų programas, stojimo ir studijų sąlygas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min