Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 23d. 14:25

MRU pereina prie pilno nuotolinio mokymo

MRU nuotr./Mykolo Riomerio universitetas
MRU nuotr./Mykolo Riomerio universitetas

Mykolo Romerio universitetas (MRU), reaguodamas į šalyje sparčiai plintantį koronovirusą, nuo pirmadienio pereina prie pilno nuotolinių studijų modelio. Universitetas pranešė, kad nuotoliniu būdu vyks paskaitos, seminarai, pratybos. Dėstytojai iki spalio 31 dienos turi informuoti studentus dėl tarpinių ir galutinių atsiskaitymų vykdymo būdo.

Planuojama, kad baigiamųjų darbų gynimai taip pat vyks nuotoliniu būdu, o baigiamieji egzaminai bus vykdomi nenuotoliniu būdu laikantis visų saugumo reikalavimų.

Pasak MRU Akademinių reikalų centro vadovės Ingos Daukšienės, toks sprendimas priimtas, kad universitete nekiltų ligos židinių, būtų užtikrinta studentų, akademinio personalo, administracijos darbuotojų sveikata.

Ruošėmės antrai koronoviruso bangai, universitetas papildomai investavo į aukštos raiškos kamerų įsigijimą.

„Universitetas ir iki pandemijos pradžios turėjo kokybišką techninę bazę nuotolinėms studijoms organizuoti, ir studentams, ir dėstytojams yra parengtos aiškios instrukcijos ir patvirtintos tvarkos, kaip sklandžiai organizuoti studijų procesą nuotoliniu būdu, todėl ir per pirmąją koronoviruso bangą pavasarį be didesnių trikdžių vyko suplanuoti užsiėmimai, atsiskaitymai ir egzaminai, buvo teikiamos bibliotekos konsultacijos“, – MRU pranešime teigė I.Daukšienė.

MRU Informacinių technologijų centro direktorius Ričardas Servetka tvirtino, kad pavasarį universiteto IT specialistai atliko išsamią techninę analizę, kaip būtų galima dar labiau patobulinti universiteto techninę bazę siekiant užtikrinti kuo aukštesnę nuotolinio mokymo kokybę, sklandų studijų proceso organizavimą ir studentams, ir dėstytojams.

„Ruošėmės antrai koronoviruso bangai, universitetas papildomai investavo į aukštos raiškos kamerų įsigijimą, taip pat studentai gali nemokamai naudotis „Microsoft Office“ paslaugų paketu“, – sakė R.Servetka.

Dėl nuotolinių studijų keičiasi ir apmokėjimo tvarka MRU studentams, gyvenantiems studentų namuose – nuo lapkričio 1-osios, norintiems laikinai išvykti, bet ir toliau tęsti gyvenimo MRU studentų namuose sutartį, bus suteikta 50 proc. nuolaida mokesčiui.

Dėl pavasario semestro studijų organizavimo universiteto administracija žada informuoti iki spalio 31 dienos.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos
Interviu
Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min