Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mykolo Romero universiteto studentai gali gauti ir lietuvišką, ir britišką išsilavinimą

Mykolo Romerio universitetas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Mykolo Romerio universitetas
Šaltinis: Lrt.lt
0
A A

Nuo šių mokslo metų pasirinkę vieną iš penkių naujų studijų programų Mykolo Romerio universitete, studentai pretenduoja gauti nebe vieną, o du diplomus. Antrasis – Jungtinės Karalystės Middlesexo universitetas. Su šiuo bendradarbiavimo sutartį pasirašiusio Romerio universiteto atstovai tikina taip studentams atveriantys daugiau galimybių tarptautinėje darbo rinkoje.

Finansų rinkos, verslo informatika – tai dvi iš penkių naujų studijų programų, kurias baigus bus suteikiami du – Mykolo Romerio ir Londono Middlesexo universitetų diplomai. Pirmais metais dvigubu diplomu susigundė beveik 120 studentų iš Lietuvos ir kitų šalių.

Abiejų universitetų junginys – Verslo ir medijų mokykla. Pasak Romerio universiteto atstovų, kuriant studijų programas, buvo orientuojamasi į dabartinę darbo rinką, jaunimo verslumą. Versle labiau vertinamos suteikiamos žinios, nei du diplomai.

„Ieškojome tokių studijų programų, kurios būtų populiarios, patrauklios, bet kartu ir žiūrėtų į ateitį. Dėl to buvo pasirinktas verslo ir medijų junginys. Middlesexo universitetas yra labai stiprus skaitmeninių technologijų srityje, turi labai galingas medijų laboratorijas“, – tikino M. Romerio universiteto studijų prorektorius doc. Dr. Giedrius Viliūnas.

„Esme ne diplomų skaičiuje, o žinių įgijime ir tai, ką gaunate iš bendruomenės, nes ji yra žymiai stipresnė. [...] Jauni verslai turi turėti stiprią komandą, rinkodarą, programavimą, tai – labai svarbi bazė, kurioje jie galėtų tai gauti“, – teigė „bzn start“ įkūrėja Živilė Glaveckaitė.

Abu diplomai Europoje lygiaverčiai, nors Lietuvoje labiau vertinamas lietuviškasis, o už Europos sienų – britiškasis.

Lrt.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min