TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujais mokslo metais TTVAM siūlys Vizualinės komunikacijos profesinio bakalauro studijas

Studentai
Dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Studentai
Šaltinis: 15min
0
A A

Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla (TTVAM) naujais mokslo metais būsimiems studentams siūlo naują profesinio bakalauro studijų programą – Vizualinė komunikacija.

Prašymus studijuoti Vizualinės komunikacijos studijų programą galima pateikti jau dabar. Būsimiems studentams siūlomos nuolatinė ir ištęstinė studijų programos formos.

„Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla Vizualinės komunikacijos studijų programą parengė atsižvelgusi į tai, kad modernios informacinės ir ryšių technologijos tapo galingu ekonomikos augimo ir darbo vietų kūrimo veiksniu. Be to, įvertinome, kad komunikacija ir vizualumas yra neatsiejami ir gyvybiškai svarbūs šiuolaikinės visuomenės reiškiniai,“ – pasakoja direktoriaus pavaduotoja kokybei Aurelija Rudaitienė.

TTVAM Vizualinės komunikacijos studijų programa yra pirmoji koleginių studijų programa, įregistruota komunikacijos studijų kryptyje, susiejanti komunikacijos mokslą ir vizualinės produkcijos kūrybą. Programos tikslas ― suteikti visapusiškų pamatinių žinių ir suformuoti teorinius komunikacijos ir vizualumo pagrindus, ugdyti šiuolaikiškus praktinius įgūdžius, būtinus sėkmingai vizualinės komunikacijos produkcijos kūrybai dabartinėmis darbo rinkos sąlygomis. Baigus studijas suteikiamas komunikacijos profesinio bakalauro laipsnis,  absolventai turi galimybę tęsti studijas pagal universitetines magistrantūros programas.

TTVAM teikiamas komunikacijos profesinio bakalauro laipsnis leis dirbti vizualinės komunikacijos produkcijos kūrėjais įvairiose visuomenės informavimo, viešųjų ryšių bendrovėse, įvairių organizacijų komunikacijos padaliniuose, laisvalaikio, kultūros, verslo, sporto, reklamos ir kitokius renginius organizuojančiose įmonėse, žiniasklaidoje, taip pat renginių organizavimo, kūrybinių projektų koordinavimo, kūrybinių industrijų srityse.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min