Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 8d. 19:49

Naujuoju Mykolo Romerio universiteto rektoriumi išrinktas Algirdas Monkevičius

Docentas dr. Algirdas Monkevičius
MRU nuotr. / Docentas dr. Algirdas Monkevičius

Trečiadienį Mykolo Romerio universiteto taryba išrinko naująjį universiteto vadovą. Juo tapo docentas dr. Algirdas Monkevičius.

Rektorių penkerių metų kadencijai Taryba išrinko vienbalsiai. Šiuo metu doc. dr. A.Monkevičius eina MRU Politikos ir vadybos fakulteto dekano pareigas.

Pirmąjį susitikimą su studentais planuojantis išrinktasis MRU rektorius sakė sieksiąs užtikrinti sėkmingą antrojo pagal dydį šalyje universiteto veiklą ir tęstinumą: „Turime kompasą, privalome neprarasti krypties.“ Daktaras A.Monkevičius taip pat pabrėžė universitete įkurto Europos-Azijos socialinių technologijų konsorciumo plėtrą, studijų kokybės bei prieinamumo didinimą, edukacinės grandinės – darželis-mokykla-universitetas-mokymasis visą gyvenimą formavimą.

Švietimo politikos dalykus universitete dėstantis socialinių mokslų daktaras A.Monkevičius turi ne tik akademinės darbo patirties – yra buvęs švietimo ir mokslo ministru XI, XII ir XIV vyriausybėse, Seimo nariu 2000–2004 ir 2004–2008 metais.

Iškilminga naujojo Mykolo Romerio universiteto rektoriaus inauguracija vyks balandžio 29 d.

Į MRU rektoriaus postą dar pretendavo Mykolo Romerio universiteto ir Midlsekso universiteto Verslo ir medijų mokyklos direktorius doc. dr. Marius Lanskoronskis, buvęs MRU Socialinės informatikos fakulteto dekanas dr. Saulius Norvaišas ir Elektronikos platintojų asociacijos vadovas dr. Mantas Varaška. Pastarasis savo kandidatūrą prieš MRU Tarybos posėdį atsiėmė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min