Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 13d. 11:06

Nepaisė draudimo: įteikė diplomus absolventams

Diplomų įteikimo ceremonija
Asociatyvi nuotrauka

Reaguodama į situaciją dėl koronaviruso, nuo penktadienio 7 val. ryto Vyriausybė uždraudė uždarose patalpose organizuoti sporto, kultūros, laisvalaikio, pramogų bei kitus renginius. Marijampolės profesinio rengimo centras šio draudimo nepaisė ir surengė diplomų įteikimo šventę.

Apie tai, kad penktadienį 10 val. aktų salėje savo mokiniams įteiks diplomus, profesinio rengimo centras feisbuke paskelbė ketvirtadienį. Tačiau šis įrašas, renginiu pasidomėjus 15min, iš socialinio tinklo buvo pašalintas.

Diplomų įteikimo šventė Marijampolėje
Diplomų įteikimo šventė Marijampolėje

Marijampolės profesinio rengimo centro direktorius Gražvydas Juodišius to, kad ugdymo įstaigoje susibūrė absolventai, nesureikšmino.

„[Mokiniai] tiesiog prisistatė, išdalinom ir viskas. Tokia ten išdalinimo šventė“, – pasakojo jis.

Vadovas leido suprasti, jog atšaukti renginio nematė reikalo, o ir pati šventė, anot jo, buvo „supaprastinta“.

„Čia gavos toks dokumentų pasiėmimas. Na, matot, kadangi vakar skelbimas buvo daug anksčiau išėjęs, tai tiesiog atėjo asmenys, išdalinom, išdalinom ir viskas, – teigė G.Juodišius. – Čia buvo įteikiama tik motorinio transporto priemonių kroviniams vežti.“

Mokykla, anot direktoriaus, mokinius, kuriems diplomas kol kas nebūtinas, informavo, kad į renginį neatvyktų.

Nuo pirmadienio, kaip ir nurodė Vyriausybė, Marijampolės profesinio rengimo centro mokiniai atostogaus.

„Stabdomas ugdymo procesas, įtraukiant vaikų atostogas“, – patikino G.Juodišius ir pridūrė, kad ugdymo įstaigos administracija dirbs, nebent daliai asmenų būtų reikalinga dirbti iš namų.

„O tam tikra dalis personalo, kuri prižiūri pastatus, dirbs pagal suderintą planą“, – kalbėjo profesinio rengimo centro vadovas.

Vyriausybė, atsižvelgusi į situaciją dėl koronaviruso pavojaus, renginius uždraudė ne tik uždarose, bet ir atvirose erdvėse, tačiau su išimtimi. Renginiai atvirose erdvėse leidžiami, jei juose dalyvauja ne daugiau kaip 100 asmenų.

Juose taip pat būtina užtikrinti ypatingas apsaugos sąlygas: atstumas tarp dalyvių – ne mažesnis kaip 1 metras, renginys skirtas ne rizikos grupės (vyresnio amžiaus ar segantiems lėtinėmis ligomis) žmonėms, užtikrinta rankų dezinfekcijos ir rankų higienos galimybė.

Profesionalūs sporto renginiai gali būti organizuojami tik be žiūrovų.

Naujausia informacija, susijusi su koronavirusu, – čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

01:25
02:13
01:11

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min