Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 6d. 12:17

Pareigūnas iš Teksaso, pranešęs vaikinui, kad šis neteko tėvų, nustebino jį per diplomų teikimus

Pareigūnas iš Teksaso, pranešęs vaikinui, kad šis neteko tėvų, nustebino jį per diplomų teikimus.
„Instragram“ nuotr. / Pareigūnas iš Teksaso, pranešęs vaikinui, kad šis neteko tėvų, nustebino jį per diplomų teikimus.

JAV, Teksaso valstijoje gyvenančio Kazzie Portie tėvai Riley ir Emily buvo mirtinai partrenkti išgėrusio vairuotojo gegužės 24 dieną.

Kaip rašo independent.co.uk, pareigūnas iš Teksaso (JAV) Ericas Ellisonas pranešė šią liūdną žinią penkiems poros vaikams ir jauniausiam iš jų pažadėjo būti greta per diplomų įteikimo ceremoniją.

„Pasakiau jam, kad „tavo motina ir tėvas sėdės pirmose eilėse ir iš dangaus į tave žiūrės, o aš stovėsiu jų vietoje“, – kalbėjo policininkas, nusprendęs dalyvauti vaikino diplomo teikime.

Kazzie vyresnis brolis Blake'as Henningas socialiniame tinkle „Facebook“ paviešino vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip visi atstoję ploja, kai Kazzie atsiima diplomą.

„Mano tėvai praėjusį mėnesį kalbėjo, kaip jie didžiuojasi, kad baigiu mokslus, ir ne tik dėl to, bet ir dėl manęs paties – jie džiaugėsi, kokiu žmogumi tapau“, – kalbėjo Kazzie. Jis pridūrė, kad visa tai žinodamas jaučiasi laimingas.

E.Ellisonas vėliau „Facebook“ parašė, kad jis padarė tai, ką jo manymu, kas nors kitas padarytų dėl jo dukters:

„Tiesiog noriu, kad kiekvienas atsimintų, kad nepaisant šios tragedijos, ši diena yra skirta Kazzie ir šią dieną jis turėjo tiesiog spinduliuoti.“

 

This was such a special moment. Thank you class of 2015 for making this such a memorable occasion for our family. So proud of you @kazz418 I love you so much. Throughout all of this you have been so strong and we are so proud of you. Thank you for being such a great brother. I am so excited to see what the future holds for you. I know mom and bubba are so proud of you. Again, love you brother and thank you for being who you are.Kazzie Portie

Posted by Blake Henning on 2015 m. gegužės 30 d.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min