Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 13d. 09:54

Paroda „Mokymasis. Studijos. Karjera 2011“ padės surasti savo kelią

„Litexpo“
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / „Litexpo“

Vasario 3–5 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ jau devintąjį kartą vyks viena didžiausių Baltijos šalyse tarptautinė žinių paroda – „Mokymasis. Studijos. Karjera 2011“. Šiemet paroda akcentuos pasirinkimo kur studijuoti ir kuo būti svarbą bei skatins kiekvieną ieškoti savo atsakymo ir specialybę rinktis gerai apgalvojus.

„Studijų pasirinkimas yra pirmas svarbus žingsnis planuojant savo ateitį ir karjerą. Tai daryti reikėtų ne spontaniškai, paskatintam tėvų, draugų ar bendrų madingų tendencijų, o gerai įvertinus savo asmeninius gebėjimus, įgimtas savybes ir mokslo sritis, kurios „artimos širdžiai“. Todėl šiemet paroda akcentuos individualaus pasirinkimo svarbą“, – sako LITEXPO direktoriaus pavaduotoja Kristina Pladienė.

Pasirinkti teisingai lankytojams padės neformalus bendravimas su daugiau kaip 100 mokymo įstaigų iš 14 pasaulio valstybių. Jos supažindins su savo studijų programomis ir padės kiekvienam besidominčiam suprasti savo poreikius ir apsispręsti ką pasirinkti.

Visas tris dienas parodoje vyks specializuoti seminarai, pristatymai ir konferencijos. Juose bus kalbama apie sėkmingą karjerą padariusius žmones, apie tai, kodėl svarbu savo ateities kelią rinktis pačiam.

Parodos metus lankytojai galės atlikti ir „Savęs pažinimo testus“, kurie padės įvertinti ir psichologinius ateities studijų pasirinkimo motyvus – interesus, vertybes, polinkius, stipriąsias ir silpnąsias savo puses.

Svajojantys išmokti reikalingo ir įdomaus amato, kuris ateityje garantuotų darbą ar paskatintų kurti nuosavą verslą, parodoje ras pačias reikalingiausias šiandienos darbo rinkoje specialybes ir profesijas, kurios bus gyvai demonstruojamos „Amatų mieste“. Iš viso čia bus galima susipažinti su 18 specializuotų profesijų transporto, tarptautinių pervežimų, automobilių diagnostikos, remonto, viešbučių, restoranų paslaugų, ekologinio ūkio, alternatyviosios energetikos, sveikatinimo paslaugų srityse, taip pat su santechniko, suvirintojo, floristo, statybininko, fotografo, kirpėjo, kosmetologo, visažisto, masažuotojo specialybėmis.

Paroda vyks 5-oje LITEXPO salėje ir užims 5600 kv.m. plotą. Parodoje dalyvaus daugiau kaip 100 mokymo įstaigų: Lietuvos universitetai, kolegijos, profesinės mokymo įstaigos, kalbų kursus rengiančios bendrovės, užsienio mokymo įstaigos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min