Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskutinius savo pinigus studentei pasiūlęs benamis sulaukė ir jos dosnumo

Dominique Harrison Bentzen
„Facebook“ nuotr. / Dominique Harrison Bentzen
Šaltinis: 15min
0
A A

Prestono menų studentė Dominique Harrison Bentzen surinko daugiau kaip 20 tūkst. svarų benamiui, kuris bandė jai padėti saugiai pasiekti namus.

Kaip rašo theguardian.com, studentė, gyvenanti Prestone (Anglija), surinko 21 tūkst. svarų benamiui, kuris naktį namo turėjusiai grįžti merginai ištiesė paskutinius savo turėtus 3 svarus. Jis pasiūlė jai už juos susimokėti už taksi ir saugiai pasiekti namus.

Dominique Harrison Bentzen, studijuojanti Centriniame Lankašyro universitete, buvo pametusi savo banko kortelę ir naktį po linksmybių turėjo grįžti namo. Tuo metu šalia buvęs benamis vardu Robbie pasiūlė jai pagelbėti.

22-ejų mergina atsisakė pasiūlymo, tačiau jo gestas taip sužavėjo merginą, kad ši pradėjo rinkti pinigus, norėdama padėti minėtam vyriškiui gauti gyvenamąją vietą. Ji sukūrė paramos tinklalapį ir paprašė žmonių, kad kiekvienas paaukotų po 3 svarus – tiek, kiek jai buvo pasiūlęs benamis Robbie. Ši istorija netrukus ėmė plisti per socialinius tinklus.

Aš supratau, kad neturiu pinigų, o benamis man pasiūlė savo paskutinius pinigus. Jis bandė mane įtikinti juos paimti ir saugiai taksi grįžti namo, – prisiminė D.Harrison Bentzen. 

„Aš supratau, kad neturiu pinigų, o benamis man pasiūlė savo paskutinius pinigus. Jis bandė mane įtikinti juos paimti ir saugiai taksi grįžti namo“, – prisiminė D.Harrison Bentzen. 

„Mane labai paveikė šis kilnus gestas iš vyro, kuris kiekvieną dieną susiduria su visišku abejingumu, taigi, nutariau susirasti jį. Sužinojau ir daugiau puikių dalykų apie šį žmogų, pavyzdžiui, jis yra grąžinęs nepaliestas pinigines jas pametusiems savininkams“, – tęsė ji. Anot merginos, benamis nedvejodamas kitiems žmonėms pasiūlydavo savo šaliką, kad šie nesušaltų.

„Gatvėje ne dėl savo kaltės vyras gyvena septynis mėnesius ir norėtų vėl atsistoti ant kojų, tačiau negali susirasti darbo. Nusprendžiau padėti jam taip, kaip jis padeda kitiems žmonėms“, – kalbėjo ji. 

Merginos iniciatyva sulaukė pasaulinio dėmesio, paplito per socialinius tinklus. Kai buvo sukurtas paramos tinklalapis, buvo kilusių techninių nesklandumų dėl daugybės lankytojų antplūdžio. Daugybė žmonių per socialinį tinklalapį „Twitter“ išreiškė palaikymą šiai iniciatyvai.

Pabaigusi savo sumanytą kampaniją D.Harrison Bentzen socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė: „Tai ne tik pakeis Robbie gyvenimą, tai pakeis ir daugybės Prestono benamių gyvenimus“. 

Surinkti pinigai bus panaudoti tam, kad Robbie būtų surasta nuolatinė gyvenamoji vieta ir padėti kitiems benamiams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min