Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 31d. 15:11

Per septynias jūras verslo link

Kompiuteriai
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Kompiuteriai

Birželio mėnesį prasidėjęs jaunimo verslumo projektas „Septynių jūrų kapitonai“ jau pasiekė trečiąjį etapą.

Šiuo metu būsimieji verslininkai keliauja aplink Juodąją jūrą. Ambicingos kelionės metu jau du etapus įveikę studentai iš įvairių Lietuvos aukštųjų mokyklų ne tik tobulina savo įgūdžius verslo idėjų dirbtuvėse, bet ir mokosi dirbti komandoje, nugalėti kasdien pasitaikančius iššūkius ir, svarbiausia, stengiasi užmegzti diplomatinius ryšius.

Liepos pabaigoje Lietuvos krantus palikę misijos dalyviai, pasiskirstę į 4 grupes, įveikė jau daugiau nei pusę kelionės maršruto ir pabuvojo Bulgarijoje, Rumunijoje, Ukrainoje ir Gruzijoje. Dar dvi šalys ir kelionės tikslas – aplankyti 30 uostų 6 šalyse – bus pasiektas.

Kiekvienoje šalyje, išlipę į krantą jaunuoliai susitikdavo su vietos verslininkais, savivaldos atstovais, jaunimo iniciatyvinėmis grupėmis ir dažnai sulaukdavo žiniasklaidos dėmesio.

Kiekvienoje šalyje, išlipę į krantą jaunuoliai susitikdavo su vietos verslininkais, savivaldos atstovais, jaunimo iniciatyvinėmis grupėmis ir dažnai sulaukdavo žiniasklaidos dėmesio.

„Projektas suteikia daugybę neįkainojamos patirties. Tai puiki galimybė iš arčiau pamatyti verslo pasaulį, vystyti ir įgyvendinti savo idėjas, susipažinti su bendraminčiais ir mokytis iš mentorių, kurie turi rimtą verslo patirtį“, – įspūdžiais dalinasi projekto dalyvė Diana.

Ankstyvą rudenį grįšianti įgula prisijungs prie Lietuvoje likusių kolegų ir toliau šlifuos savo verslo idėjas dirbtuvėse, kuriose jiems patarimais ir kritišku idėjų vertinimu talkins patyrę mentoriai.

Darbą dirbtuvėse vainikuos kelionę per Juodąją jūrą įveikusių įgulų pasakojimai ir filmukas apie patirtus nuotykius ir laimėjimus.

Iškart po to visų „Septynių jūrų kapitonai“ projekto dalyvių laukia svarbus išbandymas – jie turės pristatyti parengtus verslo idėjų prototipus atrankos komisijai.

Tolimesniuose projekto etapuose liks 35 geriausi studentai bei 6 dėstytojai. Jie dalyvaus verslo simuliaciniuose žaidimuose ir su mentorių pagalba paruoš verslo planą. Keturios geriausiai verslo planus konkurse pristačiusios komandos gaus individualias specialistų konsultacijas, o dvi geriausios komandos pasidalins projekto organizatorių įsteigtą prizą – 30.000 Lt sumą skirtą startiniam kapitalui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min