Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 7d. 15:29

„PR Lapės“ piešia naują žvaigždžių žemėlapį – prasideda paraiškų registracija

PR Lapės
Projekto partnerių nuotr. / PR Lapės

Kasmetiniai Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto apdovanojimai „PR LAPĖS“ grįžta ir kviečia verslo įmones, nevyriausybines organizacijas ir viešojo sektoriaus įstaigas siųsti paraiškas ir dalyvauti komunikacijos projektų konkurse. Konkurso metu bus vertinami ir apdovanojami įdomiausi komunikacijos projektai, kurie buvo įgyvendinti 2017 metais ar dar tebesitęsia.

„PR LAPĖS 2017“ apdovanojimų simbolis – žvaigždės, todėl tai suteiks galimybę sužibėti išskirtiniams komunikacijos projektams. Šiemet apdovanojimus gaus „Pilietiškoji lapė“, „Kūrybiškoji lapė“, „Sveikuolė lapė“, „Inovatyvioji lapė“, „Socialinių tinklų lapė“, „Atsakingoji lapė“ ir „Nuoseklioji lapė“. Taip pat šie metai ypatingi tuo, kad bus pristatyta išskirtinė kategorija, skirta pažymėti Lietuvos šimtmečiui skirtus projektus, ir ji vadinsis „Šimtmečio lapė“.

Projekto partnerių nuotr./PR Lapės
Projekto partnerių nuotr./PR Lapės

Komunikacijos projektus vertins viešųjų ryšių ir komunikacijos specialistai, žiniasklaidos atstovai bei žymūs visuomenės veikėjai. Geriausius 2017 metų projektus rinks tikri savo srities ekspertai – VU Komunikacijos fakulteto prodekanė Renata Matkevičienė, viešųjų ryšių ir organizacijų plėtros specialistas, politikos mokslų daktaras Darius Udrys, LRT.lt portalo vadovas Mindaugas Raguotis, „Indiana Hookkūrybos vadovė Dovilė Filmanavičiūtė ir kiti komunikacijos profesionalai.

Kaip ir kiekvienais metais projektai galės pretenduoti į tam tikras kategorijas, iš kurių vėliau bus renkama po vieną nugalėtoją.

Paraiškos formą galima rasti tinklapyje, užpildytas paraiškas siųsti el. paštu info@prlapes.lt, laiško antraštėje nurodant „Paraiška“. Paraiškas galima teikti iki 2017 m. gruodžio 10 d.

Temos: 1 PR Lapės
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min