Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 28d. 15:12

Prestižiniame ISM universitete išdalinti studijų baigimo diplomai

Akimirka iš ISM studijų baigimo ceremonijos
Partnerio nuotr. / Akimirka iš ISM studijų baigimo ceremonijos

Paskutinę žiemos popietę ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto absolventų laidai buvo įteikti motyvaciją ir pasiryžimą siekti aukščiausių rezultatų simbolizuojantys bakalauro, magistrantūros ir „Švietimo lyderystės“ studijų programų diplomai!

Iškilmingos šventės metu absolventus sveikino laikinoji ISM universiteto rektorė prof. dr. Viltė Auruškevičienė, sėkmės kalbose linkėjo gerbiamieji svečiai – Jo Ekscelencija Norvegijos Karalystės ambasadorius Lietuvoje Karstenas Klepsvikas, Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto viceministras prof. Valdemaras Razumas ir ministerijos Strateginių programų skyriaus vedėjas Ričardas Ališauskas.

Į šventę ISM universiteto absolventų pasveikinti atvykęs Lietuvos ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius savo kalboje linkėjo nepamiršti, kad lyderystė yra vizijos turėjimas, atvirumas ir lankstumas, o žinojimas yra geras to katalizatorius.

„Tikiu, kad studijos ISM universitete sustiprino šiuos bruožus ir į savo esamus ar būsimus darbus atsinešite šviežią požiūrį ir inovacijos kultūrą“, – pabrėžė ministras.

Pakilia nuotaika bei puikiomis emocijomis dalijosi studijų diplomus atsiėmę bakalauro studijų Tarptautinio verslo ir komunikacijos programos absolventai Džiugas Vaitkus ir Ieva Poškutė bei Finansų programos absolventas Mindaugas Mačėnas, kurie savo kalbose negailėjo komplimentų kurso draugams bei palinkėjo gyvenime drąsiai imtis didžiausių iššūkių ir nepamiršti puoselėti bendrumo jausmo, kuris lydėjo visus studijų ISM universitete metus.

Absolventus sveikino ISM „100 talentų“ programos partnerės „Lidl Lietuva“ Mokymų skyriaus vadovė Giedrė Rankauskaitė, o muzikinį pasirodymą dovanojo ISM absolventai Aleksandra Makauskaitė ir Raimund Marcinkevič bei ISM alumnas Jonas Dovydaitis.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min