Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prof. Tomas Davulis: galime pagrįstai didžiuotis savo akademiniu potencialu

Teisės vasaros studijų programa
VU nuotr. / Teisės vasaros studijų programa
Šaltinis: 15min
0
A A

Didelio susidomėjimo pernai sulaukusi Vilniaus universiteto Teisės fakulteto bei Šarlotės teisės mokyklos vasaros studijų programa startavo ir šią vasarą. Į Vilnių atvykę 20 JAV studentų kartu su 13 lietuvių šešias savaites dalyvaus intensyvioje teisės studijų programoje, kurioje šiais metais siūlomi „Advertising Law in the EU“, „Foreign Law in U.S. Courts“, „Trade Secret Law“, „Bioethics and Public Health“, „Sales“ bei „Financial Markets“ kursai.

„Tai, jog antrus metus iš eilės į Lietuvą atvyksta JAV teisininkai, įrodo, kad siūlome konkurencingą produktą. Šarlotės teisės mokykla bendradarbiauja su daugybe aukštųjų mokslo įstaigų tiek Europoje, tiek Azijoje, bet vasaros teisės studijų programa organizuojama tik su Vilniaus universitetu, todėl galime pagrįstai didžiuotis savo akademinio potencialo paklausa ir kokybe“,– tvirtina VU Teisės fakulteto dekanas prof. Tomas Davulis.

Vasaros teisės studijų programos direktorius Grantas Christensenas pripažįsta, kad partnerystė tarp Šarlotės teisės mokyklos ir VU Teisės fakulteto yra stipriausia, todėl ir lūkesčiai, keliami vasaros programai, dideli.

Vasaros teisės studijų programa yra akredituota Amerikos advokatų asociacijos, o studentai, sėkmingai išlaikę programos egzaminus, gaus kreditus, reikalingus advokato licencijai gauti. Šiais metais JAV teisininkams programa siūlo ne tik VU Teisės fakulteto dėstytojų paskaitas, bet ir stažuotes Teisės fakulteto partnerių institucijose. Šia unikalia galimybe pasinaudojo trys JAV studentai. Jie atrinkti stažuotis Lietuvos Aukščiausiajame Teisme bei advokatų kontoroje „Valiūnas ir partneriai Ellex“.

Bendradarbiavimo sutartis tarp VU Teisės fakulteto ir Šarlotės teisės mokyklos pasirašyta 2013 m. vasarą. Neabejojama, kad vasaros teisės studijų programa, kurioje dėsto abiejų akademinių institucijų dėstytojai, taps kasmetine Amerikos studentų patirtimi. Šių metų pagrindinės temos – komercinė, įmonių, finansų ir prekybos teisė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min