Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Renkasi studentų lyderiai. Kazimiero Simonavičiaus universiteto SA prezidentė Viktorija Bučinskaitė: studijų kelią padiktavo egzaminų rezultatai

Kazimieto Simonavičiaus universiteto SA prezidentė Viktorija Bučinskaitė
Kazimiero Simonavičiaus universiteto SA prezidentė Viktorija Bučinskaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Daugiau kaip prieš dvejus metus mokyklą baigusios Kazimiero Simonavičiaus universiteto (buvusios Vilniaus verslo teisės akademijos – aut.) Studentų atstovybės (SA) prezidentės Viktorijos Bučinskaitės studijų pasirinkimą padiktavo egzaminų rezultatai.

„Norėjau studijuoti tai, kas mane „vežtų“ ir kas tikrai domintų. Deja, kaip sakoma, ne visada būna taip, kaip nori – šiuo metu studijuoju ne tai, ką noriu“, – atviravo verslo teisės mokslus kremtanti mergina.

Ji prisipažino, kad dažnai susimąsto, jog verslo teisė – ne jai, todėl baigusi šias studijas, ko gero, imsis kitų.

„Mokytis niekada ne vėlu, – šypsojosi mergina, – Manau, pati pasinaudosiu šia taisykle, nes man patinka būti studente.“

Po studijų – į SA

Po paskaitų V.Bučinskaitė visuomet skuba į SA rūpintis studentų reikalais universitete.

„Dar mokydamasi mokykloje buvau mokyklos tarybos narė. Kai tapau studente, SA veikla pasirodė labai įdomi. Manau, kad ji padeda ugdyti atsakomybę, iniciatyvą, išmoksti planuoti savo veiklą, pradedi labiau pasitikėti savimi“, – SA veiklos privalumus vardijo mergina.

Ji pasidžiaugė ir tuo, kad studentų atstovybė savo idėjomis, mintimis, darbais ir užsispyrimu gali prisidėti prie geresnio studentų gyvenimo.

Svarbu pasirinkti pačiam 

Vertindama šiandienines galimybes studentui renkantis studijas, V.Bučinskaitė atkreipė dėmesį į tai, kad būsimiems studentams trūksta objektyvių duomenų, kokių specialistų tikrai nereikia ir kokių reikės artimiausius 4-5 metus.

„Vis dar populiariausios specialybės – vadyba ir teisė“, – teigė Kazimiero Simonavičiaus universiteto SA prezidentė.

Vis dėlto, anot jos, karjeros aukštumų galima siekti ir Lietuvoje.

„Skatinamas verslumas, suteikiamos įvairios lengvatos įsidarbinti. Tereikia didelio noro ir motyvacijos iš paties studento“, – sakė V. Bučinskaitė.

Studijų pasirinkimas, pasak Kazimiero Simonavičiaus universiteto SA prezidentės, yra vienas svarbiausių ir sunkiausių jauno žmogaus pasirinkimų.

„Svarbiausia rinktis tai, ko pats nori. Neatsižvelgti į tai, kas populiaru. Kartais pakiša koją tai, kaip išlaikei egzaminus. Puikus pavyzdys aš – stojau į teisę, atsižvelgdama į egzaminų rezultatus, nors niekada nenorėjau to studijuoti“, – prisipažino mergina ir pridūrė, jog dar labai svarbu – pasirinkti pačiam, niekas kitas to geriau nepadarys už patį stojantįjį.

„Renkasi studentų lyderiai“ – bendra „Studentų zona“ ir LSAS iniciatyva. Tikimės, kad padėsime abiturientams pasirinkti tinkamą kelią!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min