Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Šių metų „Studfeste“ – būrys išskirtinių pranešėjų

„Studfestą“ gyvai iš „15min“ studijos galėsite išvysti jau lapkričio 25 dieną, nuo 10 valandos ryto. O kol laukiate renginio, siūlome susipažinti su „Studfesto“ dalyviais, kurie šiais metais itin skirtingi. Tikime, kad kiekvieno iš jų požiūris padės jums lengviau atrasti savo gyvenimo kryptį.
Studfestas
Studfestas

„Kiekvienais metais kviesdami pašnekovus į „Studfestą“, daug laiko praleidžiame dėliodami tiek pačią programą, tiek temas. Siekiame, jog renginys būtų kuo įvairesnis ir margesnis, kadangi nuoširdžiai tikime, jog mūsų individualios savybės, jų kitoniškumas, yra raktas į sėkmę. Šių principų laikėmės ir 2021 metų „Studfeste“ – čia kalbės programuotojai, mokytojai, ūkininkai ir verslininkai“ – apie renginį kalbėjo „Studfesto“ vadovas Vytenis Utaras.

Jolita Merkevičiūtė – ūkininkė. Kai kam tokia profesija atrodo nei patraukli, nei įdomi, tačiau toks požiūris didžiąja dalimi nulemtas stereotipų, kurie beveik neatitinka tikrovės. Moteris savo ūkyje pritaikė ekonomikos studijose įgytas žinias, pati išmoko valdyti įspūdingą ūkinę techniką ir sėkmingai dirba jau ne pirmus metus.

Kita mūsų pašnekovė, Vilija Kaušakytė, yra skaitmeninės rizikos valdymo komandos vadovė. Jaunos moters gyvenimo aprašymas tikrai išsiskiria, nes šiais laikais, kai darbus įprasta keisti dažnai, Vilija visą savo laiką praleido „Western Union“, kur ir kilo aukštyn karjeros laiptais. Su Vilija Kaušakyte pasikalbėsime apie tai, ką reiškia būti vadovu ir kodėl jos darbas labai panašus į patyrusio detektyvo.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Vilija Kaušakytė
Luko Balandžio / 15min nuotr./Vilija Kaušakytė

Lukas Perminas vadovauja „Auto-moto parkui“ ir jo diena stipriai skiriasi nuo daugelio iš mūsų. Daugybės trasų priežiūra, džipų „monstrų“ konstravimas bei sudėtingi inžineriniai sprendimai, o kur dar ir talentingų vaikų, turinčių ambicijų tapti lenktynininkais, mokymas. Su Luku „Studfeste“ pasikalbėsime apie verslą, studijų užsienyje svarbą jo karjerai ir žinoma – kodėl būtina siekti savo svajonės ir dirbti tai, kam jaučiate aistrą.

Su Simonu Vitkūnu kalbėsimės apie skaitmeninį pasaulį. Jokia paslaptis, kad kompiuterinių žaidimų rinka yra didesnė nei muzikos, kino ir kitos pramogų industrijos sritys kartu sudėjus. Simonas jau ne vienerius metus kuria kompiuterinius žaidimus: prisideda prie jų scenarijų, lygių ir veikėjų kelio į ekranus. Apie kompiuterinių žaidimų virtuvę 2021 metų „Studfeste“ – su Simonu Vitkūnu.

Eimantą Bekėžą galima apibūdinti kaip jauną verslų žmogų. Verslininkas su kolegomis įkūrė ir šiuo metu vadovauja „Digiklasės“ platformai, kurios tikslas – padėti moksleiviams pasiekti gerų rezultatų moksluose. Su Eimantu Bekėža „Studfeste“ kalbėsimės ne tik apie vadovavimą, verslą, bet ir tai, kaip „išsigryninti“ savo tikslus, ambicijas ir mintis paversti realybe.

Eimantas Bekėža
Eimantas Bekėža

Daugiau informacijos apie kitus renginio pranešėjus rasite anksčiau publikuotame tekste arba „Studfesto“ polapyje. Primename, kad „Studfestą“ galėsite išvysti „15min“ eteryje jau lapkričio 25 dieną, nuo 10 valandos ryto.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius