Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 rugsėjo 22d. 12:08 , Atnaujinta: 2017 rugsėjo 25d. 09:16

Konkurso „Supermokytojas“ taisyklės

Supermokytojas
15min / Supermokytojas
Švietimo ir mokslo ministerija kartu su 15min organizuoja konkursą „Supermokytojas“. Teikti mokytojo kandidatūrą konkursui – apdovanoti savo mokytoją ir pats laimėti prizus – gali kiekvienas. Konkurso pradžia rugsėjo 22 d., o nugalėtojai, kuriuos nulems skaitytojų balsavimas, bus skelbiami spalio 13 d.

Konkurso „SUPERMOKYTOJO RINKIMAI“ taisyklės:

1. Konkurso organizatorius – UAB „15min“ ir LR švietimo ir mokslo ministerija

2. Konkurso datos:

Kandidatūrų teikimas: nuo 2017 m. rugsėjo 25 d. iki 2017 m. spalio 3 d.

Balsavimai portale 15min.lt – nuo 2017 m. spalio 5 d. iki 2017 m. spalio 12 d.

Laimėtojų paskelbimas 2017 metų spalio 13 d.

3. Konkursas vyksta naujienų portale 15min.

4. Konkurso aprašymas: konkurso dalyviai elektroniniu paštu supermokytojas@15min.lt teikia siūlomą mokytojo/-os kandidatūrą (tai turi būti dabartiniu metu mokytoju dirbantis mokytojas), portalo lankytojai balsuoja specialioje elektroninėje apklausoje. Siūlyme privaloma nurodyti: siūlančiojo ir mokytojo vardus bei pavardes, abiejų telefono numerius, mokyklą, kurioje dirba mokytojas, klasę, dėstomą dalyką, trumpai parašyti (naudojant lietuvybes), kodėl siūlomas mokytojas yra nominuojamas supermokytojo rinkimuose. Taip pat turi būti prisegta mokytojo nuotrauka.

Dėmesio: tik visą anksčiau nurodytą informaciją bei nuotrauką pateikę dalyviai ir jų siūlomi kandidatai bus įtraukti į konkursą. Jei to paties mokytojo kandidatūrą pateiks keli dalyviai, bus laikoma, kad kandidatūrą pateikė pirmasis kandidatą atsiuntęs dalyvis.

5. Balsavimo modulyje viešai bus matoma tik mokytojo nuotrauka, vardas ir pavardė, mokyklos pavadinimas bei priežastis, už ką jis nominuotas.

6. Konkurso prizai:

„Supermokytojo“ rinkimuose bus apdovanoti trys daugiausia portalo lankytojų balsų surinkę mokytojai. Jų laukia vienodos vertės konkurso organizatorių bei rėmėjų prizai – išmanieji laikrodžiai, sveikatinimosi paslaugų dovanų kuponai, knygos ir diplomai.

Dalyvių apdovanojimas – trys dalyviai, kurių pateikti mokytojai bus išrinkti konkurso „Supermokytojas“ nugalėtojais, bus apdovanoti trimis vertingais prizais – paspirtukais „Smartscoo“.

7. Prizų atsiėmimas. Apie laimėjimą dalyviai bus informuoti asmeniškai telefonu, kurį pateikė registracijos metu. Žaidimo prizus laimėtojai galės atsiimti UAB „15min“ biure Vilniuje arba Kaune. Prizus laimėtojai privalės atsiimti iki 2017 m. gruodžio 1 d.

8. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti žaidime.

9. Dalyviai sutinka laikytis šių taisyklių ir organizatorių sprendimų.

10. Prizų laimėtojai sutinka ir suteikia teisę UAB „15min“ viešai skelbti jų, kaip prizų laimėtojų, vardus ir pavardes. Informacija gali būti viešai skelbiama viešojo informavimo priemonėse, kuriose tai galima daryti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

11. Papildoma informacija apie rinkimus teikiama el. paštu: supermokytojas@15min.lt.

12. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pildyti ir keisti žaidimo taisykles iš anksto informavus apie tai viešai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

07:07
23:25
00:49

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min