Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Studentai organizuoja „Lapių“ medžioklę

Konkursas „PR LAPĖS 2013“
Organizatorių nuotr. / Konkursas „PR LAPĖS 2013“
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Ryšių su visuomene specialybės magistrantai organizuoja konkursą „PR LAPĖS 2013“. Jo metu bus išrinkti ir apdovanoti unikaliausi, kūrybiškiausi, novatoriškiausi ir gudriausi nevyriausybinių, valstybinių bei verslo organizacijų komunikacijos projektai. Paraiškas dalyvauti konkurse organizacijos gali pateikti iki lapkričio 29 d., o konkurso finalą vainikuos iškilminga nugalėtojų apdovanojimų ceremonija, kuri vyks 2014 m. sausio mėnesį Vilniuje.

Renginio organizatorių nuomone, šis konkursas yra puiki galimybė organizacijoms parodyti save, atskleisti kūrybiškumą priimant pačius netikėčiausius bei įdomiausius sprendimus komunikacijos srityje ir tuo pačiu perteikti savo patirtį studentams. „Esame įsitikinę, kad organizacijos siekia būti matomos visuomenėje bei stengiasi tikslingai pristatyti save ir savo veiklą, todėl įgyvendinti projektai ir organizacijų patirtis, kuria jos sutiktų pasidalinti, mums būtų puikus pagrindas žengiant pirmuosius karjeros žingsnius ryšių su visuomene srityje“, – teigia renginį organizuojantys studentai.

Konkurse varžysis ir milijoniniai, ir nebiudžetiniai projektai

„PR LAPĖS 2013“ konkursas yra skirtas visoms Lietuvos organizacijoms, kurios įgyvendino komunikacijos projektus 2013 metais. Konkurse varžytis gali ir biudžeto neturėjusios, ir tūkstančius litų į komunikaciją investavusios organizacijos. Konkurso tikslas yra „sumedžioti“ pačias gudriausias komunikacijos LAPES. Visas gautas paraiškas dalyvauti konkurse analizuos ir vertins nešališka ir kompetentinga ekspertų komisija, kuri įvertins organizacijų komunikacijos projektus ir išrinks nugalėtojus.
Konkurso dalyvės turės galimybę būti nominuotos 6-iose skirtingose kategorijose:

1.    Metų komunikacijos LAPĖ
2.    Metų taupioji LAPĖ
3.    Metų kūrybiškiausia LAPĖ
4.    Metų novatoriškiausia LAPĖ
5.    Metų socialinių tinklų LAPĖ
6.    Metų socialiai atsakingiausia LAPĖ

Organizatorių teigimu, jau dabar yra išsiųsta daugiau nei 200 pakvietimų įvairioms Lietuvos organizacijoms, kurios yra skatinamos dalyvauti konkurse. Dalyvauti konkurse taip pat kviečiamos organizacijos, dar negavusios kvietimo – projektus pildyti puslapyje http://www.kf.vu.lt/lt/prlapes gali visos norinčios save pristatyti organizacijos.
Ekspertų komisija projektus vertins ne tik pagal projektų vykdytojų pasiektus tikslus, bet ir pagal kūrybiškumą, gudrių sprendimų, netikėtų komunikacijos priemonių pasirinkimą bei suinteresuotųjų įtraukimą. „Komunikacija yra ta veiklos sritis, kurioje didžiąją dalį sėkmės nulemia kūrybiškumas ir netikėti sprendimai, o ne piniginės išlaidos, todėl šiame konkurse nugalėti gali kiekvienas“, – intriguoja studentai.

Konkurso finalinis etapas vyks 2014 m. sausio 23 d. „Pirklių rūmuose“. Ceremonijos metu bus apdovanotos pačios gudriausios LAPĖS, o po renginio dalyviai turės galimybę atsipalaiduoti neformalioje aplinkoje ir pasidalinti savo mintimis bei patirtimi apie komunikacinę veiklą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min