Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 21d. 11:00

Studentė: „Mumyse užkoduota, ką mums sektųsi dirbti geriausiai, tik turime tai atpažinti“

Evelina Buivydaitė. Leu nuotr.
Evelina Buivydaitė. Leu nuotr.

Evelina Buivydaitė Lietuvos edukologijos universitete (LEU) žinoma kaip aktyvi technologijų pedagogikos studentė. Ji ne tik siekia aukštų studijų rezultatų, tačiau yra aktyvi ir visuomeninėje veikloje. Evelina kartu su savo Technologijų ir technologinio ugdymo katedros bendruomene dalyvavo akcijoje „Lietuvai ir man“, kurios metu kvietė studentus ir LEU apsilankančius mokinius prisijungti prie akcijos ir parodyti, kad mus vienija meilė Lietuvai. „Man ši akcija – bendruomeniškumo jausmu, iškilmingumu persmelkta veikla, prie kurios galiu prisidėti ne tik kaip dalyvė, bet ir kaip būsima technologijų mokytoja“, – sako studentė.

E. Buivydaitė jau nuo 7 klasės žinojo, kad nori būti technologijų mokytoja. „Svarsčiau ateitį susieti su dailės studijomis, tačiau technologijos visada buvo artimesnės, o ir mokyti kitus mėgau nuo vaikystės. Galvojau ir apie filologijos studijas, istoriją. Domėjausi įvairiomis disciplinomis“, – prisimena LEU studentė. Baigusi mokyklą mergina rinkosi sau artimas studijų programas, stengėsi įvertinti savo gebėjimus ir juos suderinti su norais ir darbo perspektyvomis.

Ketvirtame kurse studijuojanti Evelina abiturientams pataria norus derinti su galimybėmis, todėl svarbiausia yra pažinti save. „Mumyse užkoduota, ką geriausiai dirbtume, kas mums sektųsi, tik turime tai atpažinti ir apsispręsti, ar toliau mokysimės ir tobulėsime. Pasirinkti padeda ir tėvai, mokytojai, draugai, kurie pastebi, kokia veikla tave džiugina, kas tau sekasi geriausiai“, – teigia ji.

Mumyse užkoduota, ką geriausiai dirbtume, kas mums sektųsi, tik turime tai atpažinti ir apsispręsti, ar toliau mokysimės ir tobulėsime.

E. Buivydaitė, pasirinkusi studijas LEU Gamtos, matematikos ir technologijų fakultete, tvirtina, kad studijos šiame universitete suteikė puikių galimybių išbandyti atlikti praktikantės, mokytojos, renginių organizatorės ir fotografės vaidmenis. „Mokiau įvairaus amžiaus žmonių, įgijau gebėjimų, susijusių su technologijomis, patobulinau viešojo kalbėjimo, bendradarbiavimo ir kt. įgūdžius“, – sako studentė ir priduria, kad technologijų pedagogikos studijos yra labai įvairiapusiškos: „Mokomės apie tekstilę, elektroniką, mitybą, konstrukcines medžiagas, dizainą. Man tai puiki galimybė ne tik išmokti, bet ir perteikti savo patirtį, „užkrėsti“ aplinkinius man įdomiais, nematytais, paprastais ir sudėtingais rankdarbiais.“

Abiturientui, šiuo metu svarstančiam, kur ir ką studijuoti, Evelina linki neabejoti savimi. Ji tvirtina, kad mes galime daug daugiau nei manome. Tereikia drąsiai bandyti. Mergina sako, kad studentas, stodamas į universitetą, turėtų suvokti, jog mokysis visą gyvenimą. O aukštoji mokykla jam padeda nenuklysti nuo šio kelio. „Man studijos buvo gera mokslo pradžia. Su profesionaliais ir nuoširdžiais dėstytojais, draugiškais, iniciatyviais ir kūrybingais studentais kitaip ir negalėjo būti!“ – tvirtina ji.

Visiems, kurie pasirinks studijas LEU, Evelina sako: „Būk aktyvus, iniciatyvus, draugiškas, nuoširdus ir kūrybingas. Tavęs laukia įdomios paskaitos ir seminarai, draugiški ir atviri studentai, profesionalūs ir supratingi dėstytojai, smagūs renginiai universitete ir už jo ribų, galimybės savarankiškai studijuoti tau artimiausius dalykus, individualios dėstytojų konsultacijos, asmeninių žinių ir įgūdžių perteikimas pedagoginės praktikos metu. Aš labiausiai džiaugiuosi dėstytojų profesionalumu, suderintu su nuoširdžiu bendravimu.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min