Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 31d. 08:35

„Studentų apdovanojimai 2010“, kuriuose nominuota ir „Studentų zona“, – jau vasario 7 d.!

„Studentų zona“
Logotipas / „Studentų zona“

Prasidedant naujam studijų semestrui šalies aukštosiose mokyklose, vasario 7 dieną, Lietuvos studentų atstovybių sąjunga (LSAS) ketina įteikti tradicinius studentiškus apdovanojimus renginyje „Studentų apdovanojimai 2010” bei kviečia prisiminti svarbiausius ir labiausiai įsiminusius studentams bei visai akademinei bendruomenei praėjusių metų įvykius.

„Praėję metai išties buvo kupini svarbių įvykių, vertų būti nuominuotais. Nors kai kurios nominacijos gal ir gali pasirodyti ironiškos, tačiau tikimės, jog tai bus tik didesnė paskata dirbti geriau vardan studentų gerovės bei nebekartoti praėjusių metų klaidų“, – sako LSAS prezidentas Arūnas Markas.

Interaktyviame balsavime, vykusiame nuo 2010 m. lapkričio 17 dienos iki metų pabaigos, 7859 studentai balsavo keturiolikoje nominacijų – rinko metų frazę nominacijoje „Žodis ne žvirblis“, „Metų šmaikštuolį“, sprendė „Metų dilemą“, kuria galėjo tapti iki šiol neišspręstas klausimas, ar LR Mokslo ir studijų įstatymas prieštarauja LR Konstitucijai, ar ne, bei aukštųjų mokyklų neapsisprendimas: priimti tik gabiausius studentus ar „pasipinigauti“.

Studentai taip pat balsavo už „Metų iniciatyvą“, „Metų kuriozą“, „Metų protestą studentiškai“, „Metų verslininką“, „Metų studentų renginį“, „Metų studentų žurnalistą“, „Metų studentų sporto pasiekimą“,  skyrė „Metų minusą“, „Studentų pagarbos apdovanojimą“ bei „Metų studentų padėką“. Primename ir džiaugiamės, kad 15min.lt „Studentų zona“ taip pat buvo nominuota vienoje iš kategorijų – „Metų studentiškiausi rubrika“.

LSAS kviečia apsilankyti renginyje „Studentų apdovanojimai 2010” vasario 7 dieną, pirmadienį, 19 val., kuris vyks prekybos ir pramogų centre „Ozas“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min