Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 17d. 17:25

Kauno medicinos universitete iškilmingai paminėta vasario 16-toji

Vasario 16-osios minėjimas
KMUK nuotr. / Vasario 16-osios minėjimas

Kauno medicinos universitete (KMU), kaip ir kasmet, iškilmingo Senato posėdžio metu paminėta Lietuvos Valstybės atkūrimo diena. Minėjime dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo nariai – prof. Vida Marija Čigriejienė, Auksutė Ramanauskaitė – Skokauskienė, Juozas Olekas, prof. Arimantas Dumčius, KMU Senato garbės narys, prelatas Vytautas Steponas Vaičiūnas, kiti garbingi svečiai.

KMU rektorius prof. R. Žaliūnas padėkojo visiems susirinkusiems svečiams už jų pagalbą plėtojant pagrindinę universiteto misiją, sakydamas, kad visuomenė negali būti stipri, jei yra serganti ir neišsilavinusi. KMU Podiplominių studijų centro dekanė prof. Daiva Rastenytė kalbėjo apie Nepriklausomos Lietuvos Respublikos Karo mediciną 1918 – 1940 m. ir Kauno universiteto atsiradimo įtaką Lietuvos medicinai, Seimo nariai dėkojo medikams už jų nepaprastai didelį indėlį į nepriklausomybės lobyną.

Minėjime koncertinę programą parengė KMU studentų trio – Lina Sakalauskaitė, Lina Jankauskaitė ir Aringas Vagonis , KMU choras „Neris“, vadovaujamas Tomo Lapinsko, tautinių šokių ansamblis „Ave vita“. 

Studentų BLOG`as neriboja tavo laisvės. Jei tu aktyvus studentas, tau rūpi studentiškos aktualijos bei problemos, jei tu fotografuoji, rašai, filmuoji – prisijunk prie mūsų ir aktyviai reikšk savo nuomonę, pasakok apie savo nuotykius, dalinkis patirtimi su kitais studentais.

Studentų BLOG`o narių rašinius galite skaityti čia.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:50
01:29
26:48

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min