Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 7d. 13:25

Lietuvos studentai galės patogiau ir greičiau dalintis studijų medžiaga

 Ututi.lt logotipas
Ututi.lt nuotr. / Ututi.lt logotipas

Pirmadienį startuoja portalas Ututi.lt – virtuali bendradarbiavimo aplinka akademinėms studentų grupėms, kurioje studentai galės laisvai bendrauti ir keistis aktualia studijų bei mokslo informacija.

„Egzistuoja nemažai socialinių tinklų, kaip Facebook arba Lifejournal, kuriais naudojasi jaunimas, tačiau šis projektas užpildo studentų auditorijai skirtų socialinių tinklų spragą. Ututi yra specialiai studentams pritaikyta sistema, kurios analogų kol kas nežinau,“ – apie naujai pasirodžiusį portalą kalbėjo Mykolo Romerio universiteto dėstytojas Mykolas Okulič-Kazarinas.

Projekto kūrėjai tikisi prisidėti prie studijų informacijos sklaidos gerinimo ir paskatinti studentus bendradarbiauti mokymosi procese.

Be el.pašto konferencijos paslaugos Ututi.lt naudotojams suteikiamos galimybės kelti įvairaus formato failus į neribojamo dydžio duomenų kaupyklas, rūšiuoti duomenis į atskirus katalogus. Studentai taip pat galės naudotis ir kitais Web 2.0 teikiamais privalumais – vikio pagrindu kurti grupės studijuojamų dalykų aprašymus, juos redaguoti ir gauti pranešimus apie kitų grupės narių atliktus pakeitimus.

Studentų BLOG`as neriboja tavo laisvės. Jei tu aktyvus studentas, tau rūpi studentiškos aktualijos bei problemos, jei tu fotografuoji, rašai, filmuoji – prisijunk prie mūsų ir aktyviai reikšk savo nuomonę, pasakok apie savo nuotykius, dalinkis patirtimi su kitais studentais.

Studentų BLOG`o narių rašinius ir NeTiks TV reportažų galite rasti čia.

Daugiau NeTiks TV reportažų žiūrėkite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min