Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmą kartą Lietuvoje sukurta didžiausia velykinio margučio aplikacija

Pirmą kartą Lietuvoje sukurta didžiausia velykinio margučio aplikacija.
Organizatorių nuotr. / Pirmą kartą Lietuvoje sukurta didžiausia velykinio margučio aplikacija.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių universiteto humanitarinio fakulteto lietuvių filologijos ir ryšių su visuomene specialybės ketvirtojo kurso studentės, norėdamos prisidėti prie Lietuvos tūkstantmečio vardo paminėjimo, Šiauliuose sukūrė įspūdingiausią ir didžiausią Lietuvoje velykinio margučio aplikaciją.

Tūkstantį margučių aplikacijai nupiešė dešimties Šiaulių miesto mokyklų, vienuolikos lopšelių-darželių, Meškuičių lopšelio-darželio, Radviliškio „Gražinos“ ir „V. Kudirkos“ pagrindinių mokyklų mažieji moksleiviai. Prie akcijos taip pat prisidėjo Radviliškio vaikų globos namų „Nykštukas“, Šiaulių miesto savivaldybės dienos socialinės globos centro „Goda“ globotiniai ir Šiaulių miesto sutrikusios klausos vaikų ugdymo centro vaikai. Vaikų kūriniai sujungti į vieną didžiulį kiaušinio formos piešinį ir suklijuoti ant reklaminio tento. Juos jaunieji talentai margino ir kūrė kaip tik išmanė.

Mažieji autoriai stebino originalumu ir kūrybingumu. Piešinių-margučių būta įvairių: lipdytų plastilinu, klijuotų popieriaus skiautelėmis, pieštuko drožlėmis, odos lopinėliais, pieštų spalvotomis kreidelėmis, guašu, akvarele, netgi puoštų makaronais, vaisių sėklomis. „Tūkstantmečio margutis“ suklijuotas 4 m pločio ir 6 m ilgio plokštumoje.

Piešiniai buvo renkami dvi savaites. Iš viso buvo surinkta 3541 margučio piešinys. Iš jų atrinkta 1000 pačių spalvingiausių ir išradingiausių piešinių. Studentės net pusė paros klijavo tūkstantmečio margutį.

Pasidžiaugti įspūdingu margučiu balandžio 10–13 dienomis mados ir laisvalaikio centre „Saulės miestas“ galės Šiaulių gyventojai ir miesto svečiai. Po šventės „Tūkstantmečio margutį“ ketinama padovanoti Šiaulių miesto „Aušros“ muziejui.

Studentų BLOG`as neriboja tavo laisvės. Jei tu aktyvus studentas, tau rūpi studentiškos aktualijos bei problemos, jei tu fotografuoji, rašai, filmuoji – prisijunk prie mūsų ir aktyviai reikšk savo nuomonę, pasakok apie savo nuotykius, dalinkis patirtimi su kitais studentais.

Studentų BLOG`o narių rašinius galite skaityti čia. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min