Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sužinok viską apie studijų krepšelį (video)

Studijų krepšelis
Stop kadras / Studijų krepšelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Studentų brolija ir seserija Barake.lt vienijanti visos Lietuvos studentus siekia padėti abiturientam ir suteikti kuo daugiau informacijos apie jų laukiančias naujoves.

Prisidėdama prie akcijos „Klausk studento“ www.barake.lt komanda tęsia savo filmukų ciklą skirtą abiturientams ir sukūrė video medžiagą visiem būsimiem studentam apie itin aktualią
naujovę-studijų krepšelį.

Filmuke „Misija-studijų krepšelis“ galite rasti tikslią informaciją apie studijų krepšelio sudėtį, t.y. kam skirti krepšelyje esantys pinigėliai, kiek aukštųjų mokyklų gaus studijų krepšelius, koks studijų krepšelių pasiskirstymas atskirose mokslo srityse. Ir svarbiausia, peržiūrėję filmuką, būsimieji studentai išsiaiškins, ar jie pretenduoja gauti studijų krepšelį ir jei taip, kiek ilgai jie jį gaus.

Filmuke pateikta medžiaga aiški ir suprantama visiems, todėl tikrai pravers visiems abiturientams.

VIDEO: Misija - studiju krepselis

Studentų BLOG`as neriboja tavo laisvės. Jei tu aktyvus studentas, tau rūpi studentiškos aktualijos bei problemos, jei tu fotografuoji, rašai, filmuoji – prisijunk prie mūsų ir aktyviai reikšk savo nuomonę, pasakok apie savo nuotykius, dalinkis patirtimi su kitais studentais.

Studentų BLOG`o narių rašinius ir NeTiks TV reportažų galite rasti čia.

Daugiau NeTiks TV reportažų žiūrėkite čia.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min