Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 29d. 16:01

Studentų dėmesiui: duris atveria nauja simuliacinė kino ir garso studija

Studentų fotosesija / TTVAM nuotr.
Studentų fotosesija / TTVAM nuotr.

Simuliacinė kino ir garso studija, įrengta Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos (TTVAM) patalpose, šįmet atveria duris. Naują „Marketingo ir medijų meno“ studijų programą įgyvendinanti aukštoji mokyklą savo studentams suteiks galimybę dirbti su aukšto lygio profesionalia garso ir vaizdo įranga bei dalį studijų stažuotis užsienio universitete.

„Atsižvelgiant į misiją ir turimą biudžetą, siekiame, kad mūsų studentai galėtų kuo plačiau susipažinti su video produkcijos kūrimo technologiniais etapais ir techninėmis galimybėmis bei išbandyti save kuo didesnėje video žanrų įvairovėje“ – teigia TTVAM direktorė Daiva Daugvilienė.

Įkurtoje modernioje kūrybinėje studijoje sukaupta profesionali garso ir vaizdo įranga suteiks studentams realią galimybę tobulinti savo praktinius įgūdžius bei užsiimti kūrybine veikla.

Specializuotos filmavimo kameros su keičiamais objektyvais, filmuojantis fotoaparatas (kurį alternatyviai galima naudoti video filmavimui) bei vaizdo montavimui skirtas kompiuteris ir moderni programinė įranga – tik įžanginė techninio sąrašo dalis.

Studijoje taip pat bus įrengti stacionarūs vaizdo monitoriai, leidžiantys stebėti vaizdą montažinėje, bei mobilios vaizdo kameros, vaizdo ir garso mikšeriai, radijo mikrofonai (ir studijinės ausinės) bei mobilus apšvietimo komplektas, kurį bus galima transportuoti į filmavimo aikštelės vietą.

TTVAM atstovų teigimu, studija bus skirta įvairaus profilio medijos veiklai: nuo muzikinių klipų filmavimo bei montavimo, reklaminių vaizdų iki vaidybinių siužetų kūrimo. Šią studiją be kita ko nesunkiai bus galima transformuoti į modernią radijo stotį: vykdyti tiesioginę pokalbių transliaciją, montuoti interviu įrašus ir mono pranešimus.

Portabili technika studentams suteiks papildomas galimybes fiksuoti įvykius už studijos ribų. Pavyzdžiui, tiesiogiai transliuoti reportažus iš įvykio vietos, filmuoti bei įrašyti kultūrinus renginius ir koncertus.

„Norime, kad ši studija taptų ne tik darbo, bet ir laisvalaikio erdve. Juk kūryba – tai saviraiškos ir idėjų sritis, kuri vyksta laisva valia“ – pastebi TTVAM direktorė.

Dalis studijų – Bulgarijoje, didžiąją dalį studijų dengs aukštoji mokyklą

Jungtinė studijų programa „Marketingo ir medijų menas“ yra vykdoma bendradarbiaujant kartu su Bulgarijos Respublikos Tarptautine aukštąja mokykla (angl. International University College). 3 metus trunkančios studijos yra dėstomos anglų kalba.

„Siekiame, kad mūsų studentai ne tik turėtų techninį išmanymą, bet ir mokėtų savo gebėjimus pasiūlyti įvairių šalių medijos rinkoms, – teigia D.Daugvilienė. – Kitaip tariant, žinotų ne tik produkto kūrimo ypatybes, bet ir tarptautinę rinkodarą.“

Žvelgiant į studijų programos turinį, galima pastebėti, jog ją sudaro šias dvi sritis – medijas ir marketingą – apjungiančių disciplinų visuma. Pilną studijų programą rasite čia.

Nuo pat pirmųjų kursų studentai bus mokomi medijų meno, komunikacijos teorijų, psichologijos, verslo teisės, bankininkystės ir finansų pagrindų. Pirmų dviejų semestrų metu didelis dėmesys bus skiriamas profesinio anglų kalbos žodyno gilinimui.

Tolimesni studijų metai siūlys dar daugiau įvairovių. Nuo rašymo įgūdžių tobulinimosi (vadinamojo Script Writing) ir retorikos iki audiovizualinių technologijų, kompiuterinės grafikos pagrindų ir E-verslo pamatų.

Atviras priėmimas į šią studijų programą vyksta iki Rugsėjo 12 dienos. Suskubusiems pateikti paraiškas didžioji dalis studijų kainos bus kompensuota. Taip pat bus padengtos kelionės į Bulgariją bei apgyvendinimo išlaidos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Kviečiame anties

Šiemet buvau geras

Maistas

Dovanoju sveikatą

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min